Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtorin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.174Z

Këshilli i INSIG shkarkon nga detyra drejtorin e saj

Masa Vërtetohen dyshimet e Braçes. Tomorri nuk u konsultua për rritjen e çmimit të siguracionit Shpresa Mezini Rritja e çmimit të siguracionit të detyrueshëm të automjeteve, një veprim totalisht i paparalajmëruar dhe i pakonsultuar me Këshillin Mbikëqyrës të INSIG, është bërë sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.436Z

Presidenti Nishani pret Drejtorin e Policise Italiane Alessandro Pansa

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka pritur në një takim të veçantë Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë Italiane, Alessandro Pansa. Kreu i shtetit shprehu mirënjohjen për ndihmën dhe kontributin e autoriteteve italiane për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.080Z

Basha takon drejtorin e migracionit të KE-së

10/11/2009  Sigurimi i kufijve TIRANE-Ministri i Brendshëm, Lulzim Basha, priti në një takim Drejtorin për Migracionin, Azilin dhe Kufijtë në Komisionin Evropian Jean-Louis de Brouwer dhe Shefin e Njësisë për Marrëdhëniet me Jashtë dhe Zgjerimin Luigi Soreca. Ministri Basha par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.815Z

Ekskursioni i nxenesve ne Leskovik perfundon me incident shoferi ushtron dhune mbi drejtorin

Korce 3 qershor 2016 NOAal- Ekskursioni i nisur me nxenesit e nje shkolle ne Leskovik perfundoi me nje incident ku personi qe do merrej me transportin e tyre u vu ne prangabr br Hajri Kardhiqi 49 vjec shofer i autobusit qe transportoi nxenesit nga Leskoviku drejt Ersekes ushtroi dhune mbi drejtori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.158Z

Falsifikuan dëftesat, burg për drejtorin e shkollës

Fier Gjykata vendos detyrim paraqitje për specialistët e Drejtorisë Arsimore Ndonëse Prokuroria e Fierit kërkoi vlerësimin si të ligjshëm të ndalimit dhe caktimin e masës së sigurisë arrest në burg pa afat ndaj ish-drejtorit të Shkollës së Mesme të Bashkuar në qytetin e Roskovecit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:49.385Z

Tenderi i uniformave, përgjimet fajësojnë ish-drejtorin Murati

 TIRANE – Një numër i konsiderueshëm bisedash telefonike të regjistruara nga prokuroria në kuadër të përgjimit të personave që abuzuan me tenderin e uniformave me vlerë 175 milionë lekë, fajësojnë ish-drejtorin e prokurimeve në Ministrinë e Brendshme, Bujar Murati. Sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.264Z

Pezullim nga detyra për drejtorin e Tatimeve të Tiranës

Gjykata ka vendosur Pezullimin nga detyra për drejtorin e Tatimeve të Tiranës, Androkli Kokthi, për një tjetër çështje. Ai dyshohet nga Prokuroria e Tiranës se ka ulur ndjeshëm detyrimin financiar, që duhej të paguante në favor të shtetit një kompani nafte. Ndërkohë, ndaj kësaj kom

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama