Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtorin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.815Z

Ekskursioni i nxenesve ne Leskovik perfundon me incident shoferi ushtron dhune mbi drejtorin

Korce 3 qershor 2016 NOAal- Ekskursioni i nisur me nxenesit e nje shkolle ne Leskovik perfundoi me nje incident ku personi qe do merrej me transportin e tyre u vu ne prangabr br Hajri Kardhiqi 49 vjec shofer i autobusit qe transportoi nxenesit nga Leskoviku drejt Ersekes ushtroi dhune mbi drejtori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.158Z

Falsifikuan dëftesat, burg për drejtorin e shkollës

Fier Gjykata vendos detyrim paraqitje për specialistët e Drejtorisë Arsimore Ndonëse Prokuroria e Fierit kërkoi vlerësimin si të ligjshëm të ndalimit dhe caktimin e masës së sigurisë arrest në burg pa afat ndaj ish-drejtorit të Shkollës së Mesme të Bashkuar në qytetin e Roskovecit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:49.385Z

Tenderi i uniformave, përgjimet fajësojnë ish-drejtorin Murati

 TIRANE – Një numër i konsiderueshëm bisedash telefonike të regjistruara nga prokuroria në kuadër të përgjimit të personave që abuzuan me tenderin e uniformave me vlerë 175 milionë lekë, fajësojnë ish-drejtorin e prokurimeve në Ministrinë e Brendshme, Bujar Murati. Sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.264Z

Pezullim nga detyra për drejtorin e Tatimeve të Tiranës

Gjykata ka vendosur Pezullimin nga detyra për drejtorin e Tatimeve të Tiranës, Androkli Kokthi, për një tjetër çështje. Ai dyshohet nga Prokuroria e Tiranës se ka ulur ndjeshëm detyrimin financiar, që duhej të paguante në favor të shtetit një kompani nafte. Ndërkohë, ndaj kësaj kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.586Z

Leje të burgosurit, Naço shkarkon drejtorin dhe mjekun e burgut të Rrogozhinës

Ministri i Drejtësisë shkarkon nga detyra Drejtorin e Burgut të Rrogozhinës, Rezart Tusha dhe mjekun e burgut, Alban Haxhi. Në një njoftim për mediat Ministria e Drejtësisë bën me dije vendimi vjen pasi një ditë në burgun e Rrogozhinës është dhënë një leje e veçantë për të dë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.015Z

Berisha pret Drejtorin e ri të Përgjithshëm të Komitetit Kuvajtian për Bamirësi

Ish-kryeministri vendit, Sali Berisha, priti sot në një takim Drejtorin e ri të Përgjithshëm të Komitetit Kuvajtian për Bamirësi, Jaber Eid AlWandah si dhe përfaqësues të tjerë të kësaj organizate në Kuvajt dhe Kosovë si dhe drejtorin e shoqatës së Kuvajtit në Shqipëri, te cilët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.764Z

Librazhd, PS padit drejtorin dhe kryeinfermeren e spitalit: Presion personelit për votën

Presioni politik mbi punonjësit e administratës vazhdon të hajë debat mes dy kampeve kryesore të politikës në ditët e fundit të fushatës elektorale. Kreu i PS në Librazhd ka denoncuar në prokurori drejtorin e spitalit të Librazhdit si dhe kryeinfermieren, pasi sipas tij drejtori Liman M

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama