Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtorin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.348Z

Mësuesja grindet me drejtorin për derën

FIER – Grindet mësuesja me drejtorin, protestojnë nxënësit. Rreth 30 gjimnazistë të shkollës së mesme “Janaq Kilica” në Fier reaguan dje, kundër shoqërimit të mësueses së tyre kujdestare në komisariat. Policia e qytetit reagoi dje, duke pohuar se shoqërimi erdhi pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.077Z

Kuçovë/Nxënëset denoncojnë drejtorin: Na ngacmoi seksualisht

Drejtori i një shkolle në Kuçovë u arrestua nga policia pas denoncimit të bërë nga tri nxënëse. Sipas të dhënave të para bëhet fjalë për shtetasin 63 vjeçar, Ajaz Ajazi drejtori i shkollës 9-vjeçare në Kuçovë dhe mësues gjeografie. Vetë nxënëset shkuan në polici e bën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.021Z

Mbetën në klasë, rrahin drejtorin

POLIÇAN- Dy 16-vjeçarë, banorëtë qytetit të Poliçanit janë arrestuar, pasi akuzohen se kanë goditur me grushte drejtorin të shkollës së mesme të përgjithshme. Ngjarja për të cilën adoleshentët janë arrestuar ka ndodhur mbrëmjen e dy ditëve më parë, rreth orë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.606Z

Giffoni, Berisha pret drejtorin e festivalit

Me rastin e zhvillimit ne Shqiperi te festivalit nderkombetar te filmit per femije “Giffoni”, kryeministri Berisha priti sot ne nje takim drejtorin e ketij festivali, Claudio Gubitosi, bashke me drejtorin e “Giffoni Albania”, Namik Ajazi. Kryeministri Berisha thek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.786Z

Nis gjyqi per drejtorin e Teatrit Bolshoi

Nis gjyqi per drejtorin e Teatrit Bolshoi E enjte 07 Mars 2013 1034 p styletext-align justify margin 0in 0in 135pt Nis gjyqi per drejtorin e Teatrit BolshoiNje balerin ne Teatrin Bolshoi ne Moske dyshohet se eshte personi qe dogji me acid ne fytyre disa kohe me pare drejtorin Artistik te kompani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.104Z

McLaren pezullon drejtorin sportiv

McLaren njofton se ka pezulluar nga funksionet e tij, drejtorin sportiv te ekipit, Dave Ryan. Nje vendim qe erdhi pas vendimit te FIA-s per te skualifikuar Lewis Hamilton, nga renditja e gares per Cmimin e Madh te Australise. "Dave eshte pjese integrale e McLaren, qe prej vitit 1974

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.535Z

OSBE largon Drejtorin Rajonal të Mitrovicës

Misioni i OSBE-së në Kosovë ka larguar Drejtorin e Qendrës Rajonale të OSBE-së në Mitrovicë, Paolo Raffone, në mënyrë të papritur nga misioni. Burime të Veriu.info nga OSBE-ja bëjnë të ditur se drejtori Raffone që nga fillimi i këtij muaji është larguar nga detyra e tij dhe nuk g

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama