Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajtin

Meta: total 667 / total_found 667 / time 0.001 / keyword[0] dritan / docs[0] 18100 / hits[0] 34659 / keyword[1] dajtin / docs[1] 1035 / hits[1] 1688 /
Kercenoi kryeministrin Edi Rama ndalohet avokati Bashkim Hoxha
  • 2014-12-01

Kercenoi kryeministrin Edi Rama ndalohet avokati Bashkim Hoxha

brbrPolicia e Tiranes ka ndaluar paraditen e se henes avokatin Bashkim Hoxha pasi prej disa ditesh kercenonte me mesazhe kryeministrin Edi Rama Sipas policise ende nuk ka detaje rreth shkakut te kercenimit Sipas policise kercenimet jane kryer ne oret e vona te nates ne numrin personal te Edi Rames N

Mesazhe kërcënuese kryeministrit, arrestohet një avokat
  • 2014-12-01

Mesazhe kërcënuese kryeministrit, arrestohet një avokat

Tiranë - E kishte bërë zakon të kërcënonte kryeministrin Edi Rama nëpërmjet mesazheve telefonike, por policia e arrestoi. Në pranga përfundoi shtetasi Bashkim Hoxha, me profesion avokat. Mesazhet kërcënuese të tij ndaj Ramës ishin të përditshme, por edhe gjatë natës. Për këtë a

Kërcënonte Edi Ramën në telefon, arrestohet avokati Bashkim Hoxha
  • 2014-12-01

Kërcënonte Edi Ramën në telefon, arrestohet avokati Bashkim Hoxha

Kryeministri Edi Rama është kërcënuar në telefonin e tij celular nga avokati Bashkim Hoxha. Ky i fundit është arrestuar mëngjesin e sotëm pasi mesazheve kërcënuese të nisura në adresë të kreut të qeverisë.AdPlatfor

No Pic available
  • 2014-12-01

Dënimet për Dritan Dajtin, Apeli i Krimeve të Rënda urdhëron rigjykim

Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka rikthyer për rigjykim në Shkallën e parë, dosjen në ngarkim të Dritan Dajtit, i cili vetëm pak kohë më parë u shpall fajtor për vrasjen e 4 efektivëve të policisë dhe u dënua me 4 dënime të përjetshme. Por kolegji penal i apelit e ka rrëz

Berisha: Rama grabiti 150 kuti votimi me Dritan Dajtin. Me km bisedat telefonike me bandat
  • 2014-11-14

Berisha: Rama grabiti 150 kuti votimi me Dritan Dajtin. Me km bisedat telefonike me bandat

TIRANË-“Rama ka lidhje të ngushta me bandën e Dritan Dajtit dhe në vitin 2003 nëpërmjet bandave të tij grabiti 150 kuti votimi. Në prokurorinë e shtetit ekzistojnë kilometra biseda telefonike me bandat e tij për këtë aferë. Por problemi nuk qëndron ne lidhjet e tij të shkuara,

Apeli ska gjyqtare per Dritan Dajtin
  • 2014-10-10

Apeli ska gjyqtare per Dritan Dajtin

e Enjte 9 Tetor 20141333 pm p classwp-caption-text Dritan Dajti ne gjyqbrbrTIRANE 8211 Gjykata e Apelit per Krimet e Renda e ka pasur te pamundur te zhvilloje normalisht dje seancen gjyqesore ndaj Dritan Dajtit Seanca ne ngarkim te te shpallurit fajtor nga Shkalla e Pare per vra

No Pic available
  • 2014-10-08

Dështon seanca për Dritan Dajtin në Apel, nuk ka gjyqtarë

TIRANË- I dënuari me burgim të përjetshëm Dritan Dajti, ka apeluar vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda, e cila i ka dhënë katër dënime të përjetshme, por seanca e sotme në Apel ka dështuar. Mësohet se seanc