Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajtin

Meta: total 667 / total_found 667 / time 0.001 / keyword[0] dritan / docs[0] 18100 / hits[0] 34659 / keyword[1] dajtin / docs[1] 1035 / hits[1] 1688 /
No Pic available
  • 2016-10-06

Kërcënimi i Llallës, Berisha: Rama i çoi mesazh me Shullazin, Baren ose Dajtin

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryeministrin Edi Rama si porositës të kërcënimit të Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Duke folur nga foltorja e Kuvendit, Berisha tha se Kryeministri në përpjekje për të shpëtuar nga aferat e tij kërcënoi Llallën me kryebanditë. Berish

No Pic available
  • 2016-10-06

Berisha zbulon se kush e kërcënoi Llallën dhe ironizon Ramën: Mos u zëdhënës i ambasadorit

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi Edi Ramën se fshihet pas kërcënimit të Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla.  Kjo është reforma e tij si të shpëtojë  Surrelin, pallatin në pajë, aferën e  ÇEZ, lidhjet me krimin,si të shpëtojë nga prokurorët. I çon mesazhe me Shull

No Pic available
  • 2016-10-06

Berisha: Rama kërcënoi Llallën me Shullazin, Baren ose Dajtin

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryeministrin Edi Rama si porositës të kërcënimit të Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Duke folur nga foltorja e Kuvendit, Berisha tha se Kryeministri në përpjekje për të shpëtuar nga aferat e tij kërcënoi Llallën me kryebanditë. Berish

No Pic available
  • 2016-10-06

Rama: Tërhoqe Bashën nga veshi. Berisha: Mos u bëj zëdhënës i Lu-së

Debate në Kuvend mes opozitës dhe kryeministrit Edi Rama lidhur me vettingun dhe ligjet e paketës së ndryshimeve kushtetuese për reformën në drejtësi. Rama akuzon PD se me dërgimin në gjykatë Kushtetuese të Vettingut po kërkon të pengojë reformën në drejtësi me çdo kusht. Sipas

No Pic available
  • 2016-10-01

Artan Hoxha i përgjigjet Brahos: Nuk trembem nga mesazhet e tua, jemi nga e njëjta zonë malore

Gazetari Artan Hoxha i është përgjigjur ditën e sotme intervistës së kreut të Komisionit të Sigurisë, Spartak Braho te Gazeta Shqiptare, i cili e cilësoi gazetarin si mashtrues për deklaratat se ai ka takuar në burg Kastriot Ismailajn dhe Dritan Dajtin. I ftuar në rubrikën Opinion në

No Pic available
  • 2016-09-30

Spartak Braho: Ja kush është miku për të cilin hyra në burg

Kreu i Komisionit Parlamentar të Sigurisë, deputeti i LSI-së, Spartak Braho rrëfen të vërtetën e hyrjes në burgun 302 dhe mikun që ka takuar atje. Në një intervistë për Gazeta Shqiptare, ai pohoi se ka qenë në burgun 302 për një vizitë ku ka takuar mikun e tij Iljaz Labi. I pyetur

INTERVISTA/ Spartak Braho: Kush është miku për të cilin hyra në burgun 302 dhe dy fjalë për gazetarin Hoxha
  • 2016-09-30

INTERVISTA/ Spartak Braho: Kush është miku për të cilin hyra në burgun 302 dhe dy fjalë për gazetarin Hoxha

Kreu i Sigurisë Spartak Braho në një intervistë për GSH pohoi se ka qenë në burgun 302 për një vizitë ku ka takuar mikun e tij Iljaz Labi. I pyetur në ka takuar ndonjë të burgosur tjetër siç mund të jetë Dritan Dajti apo Kastriot Ismailaj, Braho deklaron se këto muhabete janë q