Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajtin

Meta: total 667 / total_found 667 / time 0.001 / keyword[0] dritan / docs[0] 18100 / hits[0] 34659 / keyword[1] dajtin / docs[1] 1035 / hits[1] 1688 /
Deklarata e gazetarit Hoxha Braho Po isha te burgu 302 ja ke takova
  • 2016-09-30

Deklarata e gazetarit Hoxha Braho Po isha te burgu 302 ja ke takova

Pas deklaratave te gazetarit Artan Hoxha se nje deputet i Komisionit Parlamentar te Sigurise ka zhvilluar nje takim ne burgun 302 ku ndodhet e Dritan Dajti dhe Kastriot Ismailaj Mediat bene te ditur se emri i deputetit eshte Spartak Brahobr br Ky i fundit ne nje interviste per Gazeta Shqiptare poh

Artan Hoxha i përgjigjet Spartak Brahos: Nuk më trembin mesazhet e tua, jam edhe unë me origjinë malore
  • 2016-09-30

Artan Hoxha i përgjigjet Spartak Brahos: Nuk më trembin mesazhet e tua, jam edhe unë me origjinë malore

Gazetari Artan Hoxha i është përgjigjur ditën e sotme intervistës së kreut të Komisionit të Sigurisë, Spartak Braho te Gazeta Shqiptare, i cili e cilësoi gazetarin si mashtrues për deklaratat se ai ka takuar në burg Kastriot Ismailajn dhe Dritan Dajtin. Hoxha tha se ky ka qenë një k

Spartak Braho, deputeti që ka bërë takime në burgun 302?
  • 2016-09-28

Spartak Braho, deputeti që ka bërë takime në burgun 302?

Gazetari i News24, Artan Hoxha ka deklaruar dje se një deputet i komisionit parlamentar të sigurisë ka zhvilluar një takim në burgun 302, ku ndodhet edhe Dritan Dajti, i akuzuar si kapobandë dhe autor i një masakre të pesëfisht më 7 gusht të vitit 2009 në qytetin e Durrësit. Po në t

Takimi i fshehte i deputetit me Dritan Dajtin SHKB zbarkon ne burgun 302
  • 2016-09-28

Takimi i fshehte i deputetit me Dritan Dajtin SHKB zbarkon ne burgun 302

Tirane 28 shtator 2016 NOAa l- Sherbimi i Kontrollit te Brendshem ka nisur hetimet dhe kontrollin ne burgun 302 pas lajmit te publikuar nga mediat se nje deputet ka hyre ne burg dhe eshte takuar ne sekret te plote me te burgosur te vecante te akuzuarin per vrasjen e disa policeve Dritan Dajtinbr br

Kabllogrami i ambasadës së SHBA më 2009: Si Agron Kuliçi ndihmoi Dritan Dajtin, e tha kryepolici Burgaj
  • 2016-09-28

Kabllogrami i ambasadës së SHBA më 2009: Si Agron Kuliçi ndihmoi Dritan Dajtin, e tha kryepolici Burgaj

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm ka nisur verifikimet pas raportimeve se një deputet është takuar me Dritan Dajtin në qelitë e burgut 302. Sipas News 24, një deputet ka hyrë në ambjentet e këtij burgu dhe ka kërkuar të mos regjistrohet. Deklarata u bë nga gazetari A.Hoxha i telev

Artan Hoxha: Një deputet ka takuar fshehurazi në burg Dritan Dajtin
  • 2016-09-27

Artan Hoxha: Një deputet ka takuar fshehurazi në burg Dritan Dajtin

Gazetari Artan Hoxha ka folur sot në rubrikën Opinion në News24 për kërcënimin e Kryeprokurorit të Republikës, Adriatik Llalla për të cilin tha se nuk është në nivelin e kërcënimeve të prokurorëve të mëparshëm. Hoxha tha se Kryeprokurori duhet të kishte kërkuar mbrojtje nga

Rikthehet në Apel për shkelje procedurale çështja Dritan Dajti
  • 2016-07-13

Rikthehet në Apel për shkelje procedurale çështja Dritan Dajti

Çështja e shumëpërfolur Dritan Dajti do të rikthehet për shqyrtim në Gjykatën e Apelit. Mësohet se Gjykata e Lartë ende nuk e ka zbardhur vendimin e vet për rikthimin në Apel të çështjes Dajti. Gjykata e Krimeve të Rënda, 1 vit më parë, e dënoi me burgim të përjetshëm shtetasi