Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajtin

Meta: total 667 / total_found 667 / time 0.001 / keyword[0] dritan / docs[0] 18100 / hits[0] 34659 / keyword[1] dajtin / docs[1] 1035 / hits[1] 1688 /
No Pic available
  • 2009-08-09

Çfarë ndodhi të premten, detajet e masakrës së Durrësit

TIRANË- Prokuroria e Krimeve të Rënda ka ngritur akuzën për autorët e masakrës së Durrësit, ku mbetën të vrarë në krye të detyrës 4 punonjës policie. Vrasje në rrethana cilësuese për shkak të cilësive të veçanta të viktimës, vrasje e katërfishtë me paramendim dhe falsifiki

No Pic available
  • 2009-08-08

Berisha: 4 efektivët "Dëshmorë të Atdheut

Duke shprehur ngushëllim për familjarët e efektiveve të policisë, të rënë në detyrë gjatë operacionit për kapjen e Dritan Dajtit, kryeministri Berisha ka bërë të ditur se dita e nesërme do të shpallet ditë zie kombëtare.HOMAZHET TIRANE- Kryeministri Berisha ka reaguar disa or

Historia e studentit te  Juridikut qe u be vrases
  • 2009-08-08

Historia e studentit te Juridikut qe u be vrases

Dritan Dajti, sot 38 vjeç, njihet nga te gjithe se pari per vrasjen e biznesmenit Agim Beqa dhe se dyti per arratisjen spektakolare nga Gjykata e Tiranes, por tashme do te mbahet mend edhe per masakren qe ndodhi dje ne Durres.  Megjithate, nga personat e aferm njihej si nje st

Deshmitaret: Kujtuam se ishte perleshje mes bandash
  • 2009-08-08

Deshmitaret: Kujtuam se ishte perleshje mes bandash

Ngjarja me e rende ne historine e policise shqiptare gjate 10 viteve te fundit eshte regjistruar diten e djeshme ne plazhin e Durresit, gjate nje operacioni per vezhgimin dhe kapjen e te shumekerkuarit Dritan Dajti. Edhe kete here Dajti ka dhene “spektakel” dhe leksion per for

No Pic available
  • 2009-08-08

Masakër ne Durrës, 5 të vdekur

TIRANË - Ishin orët e paradites së 11 nëntorit 2003 kur disa krisma arme trembën personat që ndodheshin brenda, por edhe jashtë ambientit të Gjykatës së Tiranës. Njerëz të ulur nga frika e ndonjë plumbi, krisma dhe policë që vraponin e më pas fjala "arratisje" ndihej kudo. Dyert

Vrasja e policeve, dite zie ne Shqiperi
  • 2009-08-08

Vrasja e policeve, dite zie ne Shqiperi

Sot eshte dite zie ne nderim te kater heronjve te Policise se Shtetit qe humben jeten ne aksionin e djeshem per kapjen e kriminelit me te kerkuar ne vend, Dritan Dajti. Kater policet e vrare, u shpallen “Deshmoret e Atdheut”. Homazhet per punonjesit e policise Saimir Duckollar

No Pic available
  • 2009-08-08

Masakra e Durrësit, Shqipëria në zi

Të katër agjentët e policisë të cilët rrethuan në zonën e plazhit të Durrësit automjetin e Dritan Dajtit, u shpallën mbrëmë nga qeveria dëshmor të kombit. Vetë Dajti është transportuar në Tiranë në gjendje të rëndë pas plagëve të marra gjatë shkëmbimit të zjarrit. Për n