Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajtin

Meta: total 667 / total_found 667 / time 0.001 / keyword[0] dritan / docs[0] 18100 / hits[0] 34659 / keyword[1] dajtin / docs[1] 1035 / hits[1] 1688 /
No Pic available
  • 2014-12-15

Prokuroria bën rekurs për Dritan Dajtin. Apeli e riktheu për rigjykim

Prokuroria e Apelit për Krime të Rënda bën rekurs në Gjykatën e Lartë, kundër vendimit të Gjykatës së Apelit për Krime të Rënda, e cila vendosi prishjen e vendimit dhe rikthimin për rigjykim, me një tjetër trup gjykues, çështjen kundër Dritan Dajtit. Ai akuzohet për vrasjen e 4

Kercenoi Ramen me mesazhe gjykata le ne burg avokatin
  • 2014-12-03

Kercenoi Ramen me mesazhe gjykata le ne burg avokatin

SSSAbrASS brbrGjykata e Tiranes le ne burg avokatin Bashkim Hoxha pasi akuzohet se kercenoi me mesazhe ne telefon kryeministrin Edi Rama Seanca per dhenien e mases se sigurise u zhvillua diten e djeshme me dyer te mbyllura Mesohet se Hoxha ka kerkuar ndjese publiken ndaj kryeministrit para trupit g

Apeli i Krimeve te Renda shfuqizon burgun e perjetshem per Dritan Dajtin
  • 2014-12-02

Apeli i Krimeve te Renda shfuqizon burgun e perjetshem per Dritan Dajtin

Dritan Dajti ne sallen e gjyqit Gjykata e Apelit per Krimet e Renda shfuqizon vendimin per Dritan Dajtin dhe kthen per rigjykim per ceshtjen ndaj tijbr br Sipas kesaj gjykate procesi ndaj Dajtit duhet te rinise nga fillimibr br Ne shkallen e pare Dritan Dajti u denua me 4 burg

No Pic available
  • 2014-12-02

Dajti rifut ne valle drejtesine Apeli e rikthen ne Shkallen e Pare

brbrTirane - Dritan Dajti i akuzuar per vrasjen e kater policeve ne vitin 2009 do te gjykohet serish ne Gjykaten e Shkalles se Pare per shkak te mungeses se avokatit dhe disa shkeljeve proceduralebrbr brbrKy eshte vendimi qe ka marre sot Gjykata e Apelit te Krimeve te Renda ne Tirane sipas Top Chan

No Pic available
  • 2014-12-02

Vrau kater policet Apeli Gjyqi i Dajtit nga e para

e Marte 2 Dhjetor 20141130 am p classwp-caption-text Dritan Dajti ne gjyqbrbrGjykata e Apelit per Krimet e Renda prishi vendimin e denimit me burgim te perjetshem te Dritan Dajtit i akuzuar per vrasjen e kater policeve me 7 gusht 2009 ne DurresbrDosja e Dajtit do te rigjykohet n

Arrestohet avokati që kërcënonte kryeministrin Rama
  • 2014-12-01

Arrestohet avokati që kërcënonte kryeministrin Rama

Policia e Tiranës ka arrestuar avokatin, Bashkim Hoxha i cili ka kërcënuar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama përmes mesazheve kërcënuese dërguar në telefon, shkruan gazeta shqiptare, Shekulli. Avokati Hoxha, i cili është arrestuar ditën e diel, pritet që nesër dalë para gjykatës

Kërcënonte Edi Ramën në telefon, arrestohet avokati Bashkim Hoxha
  • 2014-12-01

Kërcënonte Edi Ramën në telefon, arrestohet avokati Bashkim Hoxha

Kryeministri Edi Rama është kërcënuar në telefonin e tij celular nga avokati Bashkim Hoxha. Ky i fundit është arrestuar mëngjesin e sotëm pasi mesazheve kërcënuese të nisura në adresë të kreut të qeverisë. Mësohet se kërcënimet e Hoxhës ndaj Kryeministrit kanë vazhduar për di