Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajtin

Meta: total 667 / total_found 667 / time 0.001 / keyword[0] dritan / docs[0] 18100 / hits[0] 34659 / keyword[1] dajtin / docs[1] 1035 / hits[1] 1688 /
No Pic available
  • 2009-08-08

Dritan Dajti niset drejt Spitalit Ushtarak të Tiranës

Dritan Dajti, njeriu më i kërkuar në Shqipëri, ka vrarë rreth orës 14:20 gjashtë persona, mes të cilëve katër punonjës të policisë. Masakra ndodhi gjatë një aksioni policor për arrestimin e tij në afërsi të plazhit “Iliria” në Durrës. Dajti strehohej në afërsi të këtij p

No Pic available
  • 2009-08-08

Masakër në Durrës, Dritan Dajti vret 4 punonjës policie

Dritan Dajti strehohej në afërsi të këtij plazhi së bashku me dy miq të tij të ngushtë. Mbi Dritan Dajtin rëndojnë një mori akuzash, si vrasje dhe rrëmbime.Ai ishte arratisur disa vjet më parë nga gjykata e Tiranës. Burime të pakonfirmuara nga polica thanë se gjatë thirrjes për t'

Dritan Dajti, vret 4 police
  • 2009-08-08

Dritan Dajti, vret 4 police

Durres- Arrestimi i te shumekerkuarit Dritan Dajti, i ka kushtuar Policise se Shtetit, me shtrenjte nga cfare e mendonte. Kater agjente te vrare, mes te cileve edhe shefi i Sektorit te Operacioneve Speciale dhe nje i vdekur, qe mendohet te jete miku i te arratisurit nga Gjykata e Tiranes me 2003, i

No Pic available
  • 2009-08-08

Dajti, njeriu i arratisjes spektakolare nga gjykata

I shumëkërkuari prej 6 vjetësh: si ka arritur që të sfidojë herë pas here efektivat blu të Policisë së Shtetit TIRANË - Ishin orët e paradites së 11 nëntorit 2003 kur disa krisma arme trembën personat që ndodheshin brenda, por edhe jashtë ambientit të Gjykatës së Tiranës. Njer

No Pic available
  • 2009-08-08

Cili është i superkërkuari Dritan Dajti?

Në 17 nëntor të vitit 2003, në momentin kur në një nga sallat e katit të tretë të gjykatës së rrethit të Tiranës do të niste seanca gjyqësore në ngarkim të të akuzuarit për vrasje Dritan Dajti, ky i fundit nxori një pistoletë dhe gjuajti disa herë në sallën e gjyqit. Me pas z

No Pic available
  • 2009-08-08

Skema e ngjarjes - Masakra, Dritan Dajti vret 4 oficerë policie

 Nga Durrësi, Ferdinand DervishiI superkërkuari i policisë shqiptare, Dritan Dajti, bëhet sërish protagonist i një ngjarjeje nga ato që ndodhin mbase njëherë në 6 vjet. Në 6 vjet, pasi ishte ai që la të habitur një opinion të tërë, në nëntor të vitit 2003, kur u arratis në

Policia konfirmon aksionin për arrestimin e Dajtit, mohohet ndërhyrja në një mjedis publik
  • 2009-08-08

Policia konfirmon aksionin për arrestimin e Dajtit, mohohet ndërhyrja në një mjedis publik

Masakra e Durrësit, në përpjekje për kapjen e Dritan Dajtit, mbesin të vrarë 4 policë – Dajti, në rrezik për jetën Pas informacioneve te marra per levizjet e personit shume te kerkuar Dritan Dajti, i cili strehohej ne nje banese ne afersi te pistes “Iliria” ne plazhin e D