Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajtin

Meta: total 667 / total_found 667 / time 0.026 / keyword[0] dritan / docs[0] 18100 / hits[0] 34659 / keyword[1] dajtin / docs[1] 1035 / hits[1] 1688 /
Qeveria shpall “Dëshmorë të Atdheut” 4 martirët e rënë në krye të detyrës
  • 2009-08-08

Qeveria shpall “Dëshmorë të Atdheut” 4 martirët e rënë në krye të detyrës

Kryeministri Sali Berisha ngushëllon familjet e të vrarëve. Sot, ditë zie, flamuri në gjysmë shtizë në kujtim të veprës së policëve TIRANE - Qeveria shqiptare shpall “Dëshmorë të Atdheut”, 4 oficerët e forcave të rendit, të rënë dje në krye të detyrës, gjatë një

No Pic available
  • 2009-08-08

Shqipëri: Vriten katër policë gjatë shkëmbimit të zjarrit

             Dritan DajtiNë Shqipëri katër punonjës të forcave speciale të policisë mbetën sot të vrarë në përpjekje për arrestimin e Dritan Dajtit, një prej personave më të kërkuar të viteve të fundit. Gjatë shkë

Pranga 21-vjecarit, dyshohet per lidhje me Dajtin
  • 2009-08-08

Pranga 21-vjecarit, dyshohet per lidhje me Dajtin

Arrestohet 21-vjecari Elvis Karoli, person i dyshuar per lidhje me Dritan Dajtin. Specialistet e antikrimit realizuan arrestimin e te riut ne banesen e tij ne kryeqytet.Karolit, pas kontrollit iu gjeten ne banese municione, aparatura per vendosje eksplozive dhe armatime te tjera.Nje dite

No Pic available
  • 2009-08-08

Shqipëria, sot në ditë zie. Policët do të prehen te "Dëshmorët e Kombit"

Kryeministri shpall ditën e sotme si ditë zie në nderim të katër heronjve të Policisë së Shtetit që humbën jetën në aksionin e djeshëm për kapjen e kriminelit më të kërkuar në vend. Katër policët e vrarë, Kryeministri i shpalli me titullin "Dëshmorët e Atdheut". "Kjo ishte nj

No Pic available
  • 2009-08-08

Ibraj: Goditje e rëndë ndaj shtetit

Ish-drejtori i Policisë së Shtetit, Bajram Ibraj, e cilëson ngjarjen e djeshme si shumë të dhimbshme, ndërsa thotë se është një goditje që i bëhet institucioneve publike e qytetarëve. Në një prononcim për gazetën "Shqip", Ibraj thotë se duhet një mbështetje për uniformat e polic

No Pic available
  • 2009-08-08

Masakra, Dritan Dajti vret 4 policë

Arrestimi i të shumëkërkuarit Dritan Dajti i ka kushtuar shumë policisë shqiptare, duke e kthyer ditën e djeshme në një tragjedi. Katër ofi cerë policie dhe një person tjetër kanë mbetur të vrarë në një masakër të shkaktuar nga dora e 38-vjeçarit, i arratisur prej gjashtë vitesh

Arrest bashkëpunëtorit të Dritan Dajtit, 21-vjeçari Elvis  Karoli
  • 2009-08-08

Arrest bashkëpunëtorit të Dritan Dajtit, 21-vjeçari Elvis Karoli

Tiranë, 8 gusht, NOA Forcat e policisë kanë mundur të vënë në pranga bashkëpunëtorin e Dritan Dajtit, autorit të masakrës së djeshme në Durrës, ku u vranë 4 oficerët e policisë Fatos Xhani, Altin Dizdari, Saimir Duçkollari dhe Kastriot Feska. Sipas të dhënave policore për