Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajtin

Meta: total 667 / total_found 667 / time 0.001 / keyword[0] dritan / docs[0] 18100 / hits[0] 34659 / keyword[1] dajtin / docs[1] 1035 / hits[1] 1688 /
RENEA shoqëron Dritan Dajtin drejt Spitalit Ushtarak në Tiranë
  • 2009-08-08

RENEA shoqëron Dritan Dajtin drejt Spitalit Ushtarak në Tiranë

Durrës, 7 gusht NOA Nën masa të rrepta siguri, Dritan Dajti niset drejt Spitalit Ushtarak në Tiranë. Pas mjekimeve të para në spitalin e Durrësit, Dritan Dajti ka mobilizuar sërish policinë kësaj here për ta transportuar atë drejt Spitalit Ushtarak në Tiranë. Megjithëse i plago

No Pic available
  • 2009-08-08

Homazhe për policët e rënë; Berisha: Do të veprojë ligji

Qytetarë të shumtë, personalitet të fushave të ndryshme po zhvillojnë homazhe përpara trupave të pajetë të katër punonjësve të policisë, Drejtues Fatos Haqir Xhani, kryeinspektorët Kastriot Çlirim Feskaj, Saimir Islam Duçkollari dhe Altin Idriz Dizdari që u vranë në plazhin Iliri

No Pic available
  • 2009-08-08

Tiranë, pranga bashkëpunëtorit të Dritan Dajtit

Pas arrestimit policia kreu dhe një kontroll të imtësishëm në banesën e tij dhe sekuestroi detonatorë, eksploziv si dhe aparatura për plasjen e eksplozivit.Sipas burimeve policore Elvis Karoli kishte lidhje shoqërore me Dritan Dajtin, autorin e masakrës së djeshme në qytetin e Durrësit

No Pic available
  • 2009-08-08

Dritan Dajti qëllon 6 persona për vdekje, mes tyre 4 policë

Katër policë të Komisariatit të Durrësit janë qëlluar për vdekje nga Dritan Dajti, një person kontigjent, i renditur i treti në listën e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Sipas burimeve të pa konfirmuara, ka edhe të tjera viktima, ndoshta persona të rastësishëm, që

No Pic available
  • 2009-08-08

Dritan Dajti, skeda kriminale e një juristi shembullor

Profili i juristit që komentohej nën zë si “baron” i botës së krimit të organizuar. Që nga akuza e paqartë për vrasjen e biznesmenit deri te arratisja që e bëri të famshëm Dritan Dajti ishte duke ecur normalisht në rrugën “Myslym Shyri” në vitin 2001, kur një patrullë polic

No Pic available
  • 2009-08-08

Krimi sfidon shtetin, vriten në aksion katër policë

Kapja e super të kërkuarit Dritan Dajti kushton jetët e 4 policëve. Mister mënyra se si u zhvillua aksioni dhe mungesa e forcave “Renea” Pesë persona të vdekur, mes të cilëve 4 punonjës policie, ka qenë “fatura” për arrestimin e super të kërkuarit Dritan Dajti, të dënuarit q

No Pic available
  • 2009-08-08

Shqiperia ne zi, sot jepet lamtumir kater Deshmoreve te Atdheut

Kreu i qeverisë e cilësoi Dajtin si kriminelin më të rrezikshëm në vend. Reagon dhe Presidenti Bamir Topi: “Ngjarje e rëndë, reagimi do të jetë i shpejtë” Sot është ditë zie në nderim të katër punonjësve të policisë, të vrarë sot gjatë operacionit për kapjen e Dritan Dajt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama