Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajtin

Meta: total 667 / total_found 667 / time 0.001 / keyword[0] dritan / docs[0] 18100 / hits[0] 34659 / keyword[1] dajtin / docs[1] 1035 / hits[1] 1688 /
No Pic available
  • 2009-08-08

Qeveria shpall “Dëshmorë të Atdheut” katër anëtarët e Policisë së Shtetit. E shtuna ditë zie kombëtare  

Kryeministri Berisha shpall në emër të qeverisë “Dëshmorë të Atdheut”, anëtarët e Policisë së Shtetit, drejtuesin Fatos Haqir Xhani, dhe kryeinspektorët Kastriot Çlirim Feskaj, Saimir Islam Duçkollari, Altin Idriz Dizdari, që humbën jetën në operacionin ndaj

Masakra ne Durres, dekonspirim apo gabim?
  • 2009-08-08

Masakra ne Durres, dekonspirim apo gabim?

Sektori Operacional i Kapjes se Elementeve te Kerkuar ka si objekt gjurmimin dhe gjetjen e vendodhjes te personave te strukturave te krimit. Pasi arrijne te sigurojne informacionin se ku ndodhet i kerkuari ata kryejne operacionin se bashku me forcat policore qe kane ardhur ne mbeshtetje p

Durres, vriten kater police, autor Dritan Dajti
  • 2009-08-07

Durres, vriten kater police, autor Dritan Dajti

Njeriu me i kerkuar ne Shqiperi, Dritan Dajti ka vrare gjate nje rrethimi rreth ores 14: 20 minuta ne plazhin e Durresit kater police, gjate nje aksioni policor per arrestimin e tij ne afersi te plazhit "Iliria" ne Durres. Dritan Dajti strehohej ne afersi te ketij plazhi se bas

Vriten 4 policë gjatë arrestimit të Dritan Dajtit, vdesin dhe 2 miqtë e tij
  • 2009-08-07

Vriten 4 policë gjatë arrestimit të Dritan Dajtit, vdesin dhe 2 miqtë e tij

Një operacion i policisë për arrestimin e shumë të kërkuarit Dritan Dajti ka sjellë një blianc tragjik. Gjashtë të vrarë dhe një të plagosur. Nga viktimat katër janë punonjës policie dhe dy të vrarë janë miqë të Dritan Dajti ku një nga këta është Ledion Mara dhe tjetri, nip

Dajti drejt Spitalit Ushtarak
  • 2009-08-07

Dajti drejt Spitalit Ushtarak

Niset drejt Spitalit Ushtarak, Dritan Dajti i plagosur rende gjate aksionit te sotem te policise ku mbeten te vrare gjashte persona. I shumekerkuari nga policia eshte nen shoqerimin e forcave “RENEA”. Njeriu me i kerkuar ne Shqiperi, Dritan Dajti ka vrare gjate nje rrethimi r

Vriten 4 policë gjatë arrestimit të Dritan Dajtit, vdes dhe miku i tij
  • 2009-08-07

Vriten 4 policë gjatë arrestimit të Dritan Dajtit, vdes dhe miku i tij

Një operacion i policisë për arrestimin e shumë të kërkuarit Dritan Dajti ka sjellë një blianc tragjik. Pesë të vrarë dhe tre të plagosur. Nga viktimat katër janë punonjës policie dhe tjetri është mik i Dritan Dajtit, Ledion Mara. Ndërsa Dritan Dajti ka mbetur i plagosur, së bash

Cili është i superkërkuari  Dritan Dajti?
  • 2009-08-07

Cili është i superkërkuari Dritan Dajti?

Në 17 nëntor të vitit 2003, në momentin kur në një nga sallat e katit të tretë të gjykatës së rrethit të Tiranës do të niste seanca gjyqësore në ngarkim të të akuzuarit për vrasje Dritan Dajti, ky i fundit nxori një pistoletë dhe gjuajti disa herë në sallën e gjyqit. Me pas z