Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Priftit

Total: 1627
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.992Z

Pranga Këshilltarit të Priftit, Akuza: Vjedhje me dëm 6.5 mln euro

TIRANE-Arrestestohet këshilltari i Ministrisë së Ekonomisë, Privatizimit dhe Energjetikës, se në bashkëpunim ka “vjedhur” materialet e shtrenjta të uzinës së ferro-kromit në Kombinatin Metalurgjik në Elbasan, në një vlerë të përllogaritur në 6.5 milionë euro. Këshillt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.992Z

Pranga këshilltarit të Priftit. Akuza: Vjedhje me dëm 6 mln euro

TIRANE-Arrestestohet këshilltari i Ministrisë së Ekonomisë, Privatizimit dhe Energjetikës, se në bashkëpunim ka “vjedhur” materialet e shtrenjta të uzinës së ferro-kromit në Kombinatin Metalurgjik në Elbasan, në një vlerë të përllogaritur në 6 milionë euro. Këshilltar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.762Z

Dritan Prifti: Më vodhën votat, KQZ: Të hënën shqyrtojmë ankesën

TIRANË- Komisioni Qendror Zgjedhor pranoi sot kërkesën e Dritan Prifti për rinumërimin dhe rivlerësimin e votave në 10 ZAZ të Fierit. Ditën e hënë pra 11:00 KQZ do të diskutojë në lidhje me kërkesën ankimore që kand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.808Z

Exclusive: Dëshmia e plotë e Dritan Priftit: Milionat që ofronte Ilir Meta për favore ekonomike

 Botohet e plotë dëshmia që ish-Ministri i Ekonomisë Dritan Prifti ka dhënë para gjyqit, lidhur me akuzat që ai ka bërë publikisht ndaj Ilir Metës për aferat miliona euroshe në këmbim të favoreve ekonomike për kompani të ndryshme   Kryetari i seancës, Ardian Dvorani: Ju parala

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.364Z

Dritan Prifti: Do të rishikoj kontratën e shitjes së OSSH

I vendosur për të drejtuar Ministrinë e Ekonomisë Tregtisë dhe Energjitikës, deputeti i LSI, Dritan Prifti, gjatë një interviste për agjencinë e lajmeve NOA, tregon se ka disa teza të ndryshme nga ato të qeverisë Berisha të 4 viteve të shkuara. Priftit i mbetet qëndrimit kritik të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.140Z

Dëshmitari i prokurorisë, Bekim Halilaj: Dritan Prifti ia dha tenderin ortakut të gruas së tij, Meri Prifti

22-11-2011 / Gazeta 55 Flet biznesmeni Bekim Halilaj, i cili ka marrë pjesë në tenderin e shpallur nga Ministria e Ekonomisë, për naftën bruto. Ai thotë se do të padisë Dritan Priftin për dëmshpërblim me vlerë 1 milionë euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.546Z

ILDKP, hetim pasurive të Priftit, Bregur dhe Vokshit

N mbyllje kontrolli pr pasurin e Rams Teksa politika prej ditsh po thrret me t madhe pr akuza reciproke n afera korrupsioni, institucioni ligjor pr kontrollin e pasuris s funksionarve ndonse pa buj e zhurm, po punon paralelisht ose edhe me shpejt se zdhsat politik. Burime zyrtare pran Inspektoratit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama