Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Priftit

Total: 1627
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.746Z

Meta: Rama ka obsesion personal ndaj dritan Priti

14/01/2010  Zëvëndëskryeministri i përgjigjet kreut të PS-së për akuzat “Këto fenomene duhet të përballohen me politika afatgjata” Zëvendëskryeministri Ilir Meta, njëkohësisht dhe kreu i LSI-së, i ka quajtur “opsesione personale të Ramës” akuzat e ngritura ndaj mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.581Z

Dritan Prifti leter Ina Rames Hetoni kercenimet ndaj meje

TIRANE-Dritan Prifti Ministri i saposhkarkuar i Energjitikes i kerkoi kryeprokurores Ina Rama te hetoje seriozisht rreth kercenimeve qe i jane bere kohet e fundit me mesazhe elektronike. Kerkesa ndaj Prokurores se Pergjithshme eshte drejtuar nepermjet nje letre te bere sot publike. Sic mund te jeni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.293Z

FOTOT E SEKSIT/ Reagon Dritan Prifti: Bashkëshortja ime ka 5 vjet që e di

Ish-ministri i Ekonomisë dhe i Energjetikës, Dritan Prifti ka reaguar për herë të parë për fotot e shkëputura nga një video, ku ai shihet duke kryer marrdhënie seksuale në një hotel me një ish-vartësen e ministrisë.Prifti, në reagimin e tij, akuzon kreun e Kuvendit, Ilir Meta, se ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.828Z

Dritan Prifti largohet nga LSI. Ilir Meta me kercenoi femijet

Dritan Prifti qe prej kesaj te marte nuk eshte me deputet i LSI-se pas vendimit personal per tu larguar nga forca e kryesuar nga Ilir Meta. Prifti e beri publik qendrimin e tij permes nje deklarate publike ku i drejohet mbeshtetesve te tij dhe simptazianteve te LSI-se. Deputeti i Fierit thote

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.888Z

“Video-përgjimi i Priftit nuk ishte origjinal, pati ndërhyrje”

17/02/2012  Vendimi i plotë i Kolegjit Penal të Gjykatës së Lartë për shpalljen të pafajshëm të Ilir Metës TIRANË- Ditën e djeshme, Kolegji Penal i Gjykatës së Lartë zbardhi të plotë vendimin për pafajësinë e ish-zv/kryeministrit Ilir Meta. Kjo gjykatë për rreth një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.301Z

Prifti-Beqiraj 4 dëshmitarë, shtyhen hetimet me një muaj

Videoja Prifti-Beqiraj Prokuroria: Kemi afat për dosjen deri në datën 8 mars 2012 Prokurori Bujar She-shi firmosi dje zgjatjen me një muaj të afatit hetimor të dosjes penale ndaj ish-ministrit të Ekonomisë Dritan Prifti. Një ditë pas kërkesës së avokatit të Priftit për të shtyr�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.949Z

I vetmi fakt në video, është Edi Rama

20-01-2012 / Gazeta 55 Dalin gënjeshtrat, të cilat sollën rrjedhime. Teknologji e video-përgjim, interesi i Edi Ramës për 21 janarin, interesi tij për një “Big Brother” gjigantFobia e Dritan Priftit për të keqpërdorur tekn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama