Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Priftit

Total: 1627
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.865Z

Dritan Priftit i hiqet imuniteti

Me 119 vota pro dhe 3 kundër parlamenti ka votuar për heqjen e imunitetit të deputetit Dritan Prifti duke I hapur rrugë prokurorisë për të hetuar rreth akuzës së ngritur ndaj tij për korrupsion pasiv. Deputeti Dritan Prifti nuk ishte i pranishëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.330Z

Deja Vu e Dritan Priftit: Meta poshtëron Ramën

Dritan Prifti ka reaguar pas dorëheqjes së Naços e cila me sa duket i ka kujtuar dorëheqjen e tij në vitin e dytë të qeverisjes që hapi serinë e ndryshimeve në LSI gjatë qeverisë Berisha. Në një postim në Facebook Prifti thotë se kjo është lëvizja më tallëse e Ilir Metë ndos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.524Z

Tre regjistrimet e bujshme te Dritan Priftit

Videot Biseda me Meten ndarja e parave dhe takimi me nje biznesmen Historia filloi mbremjen e 10 janarit 2011 pak kohe pasi Dritan Prifti ishte shkarkuar nga posti i ministrit te Ekonomise. Fiks Fare ne Top Channel publikoi nje videoregjistrim te realizuar ne zyren e Dritan Priftit ku ky i fundit b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.114Z

Mbijetesa e rrezikshme e Dritan Priftit

Share Nga Mero Baze Dy ditë më parë, Prokuroria e Përgjithshme e vendit u përfshi në një polemikë publike me Berishën, pas shantazheve që ai kishte bërë në gazetën RD, rreth një letre që Dritan Prifti i ka drejtuar institucionit të saj për siguri fizike dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.655Z

Rama Pergenjeshtron akuzat e Dritan Priftit

Sekretari i Pergjithshem i Levizjes Socialiste per Integrim Luan Rama ka reaguar pas akuzave te nenkryetarit te kesaj force politike Dritan Prifti se Ilir Meta si kryetar i Levizjes Socialiste Per Integrim po komunikon me Kryetarin socialist Edi Rama duke i quajtur akuza te pabaza. Sipas Rame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.864Z

Kuvendi miraton heqjen e imunitetit të Dritan Priftit

Kuvendi miraton heqjen imunitetit të Dritan Priftit. Në një votim të fshehtë dhe unanim, 119 deputetë kanë votuar pro, 3 deputetë kanë votuar kundër. Votimi, u krye në një kohë kur Dritan Prifti kishte lajmëruar për mung

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.092Z

KQZ, rrëzon ankimimin e Dritan Priftit për rinumërim të votave

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rrëzuar kërkesën ankimore të Dritan Priftit për rinumërim të votave në Fier. Përfaqësuesi ligjor i Dritan Priftit kërkoi rinumërim dhe rivlerësim të votave në 10 ZAZ të Fierit, zonë ku Prifti kandidoi si deputet i pavarur por kjo kërkesë nuk u pra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama