Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Priftit

Total: 1627
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.864Z

Kuvendi miraton heqjen e imunitetit të Dritan Priftit

Kuvendi miraton heqjen imunitetit të Dritan Priftit. Në një votim të fshehtë dhe unanim, 119 deputetë kanë votuar pro, 3 deputetë kanë votuar kundër. Votimi, u krye në një kohë kur Dritan Prifti kishte lajmëruar për mung

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.092Z

KQZ, rrëzon ankimimin e Dritan Priftit për rinumërim të votave

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rrëzuar kërkesën ankimore të Dritan Priftit për rinumërim të votave në Fier. Përfaqësuesi ligjor i Dritan Priftit kërkoi rinumërim dhe rivlerësim të votave në 10 ZAZ të Fierit, zonë ku Prifti kandidoi si deputet i pavarur por kjo kërkesë nuk u pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.943Z

Opinion publikon nje video te Dritan Priftit

Emisioni “Opinion” i gazetarit Blendi Fevziu publikoi ekskluzivisht videon për të cilën ish-ministrit të Ekonomisë Tregtisë dhe Energjetikes, Dritan Prifti iu hoq imuniteti i deputetit nën akuzën e Prokurorise për korrupsion pasiv me zëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.931Z

Zbulohet videopergjimi i Dritan Priftit

Zbulohet video ku ish-ministri i Ekonomise, Dritan Prifti ka filmuar veten duke marre 70 mije euro nga zevendesministri i dikasterit qe drejtonte, Leonard Beqiri. Videoja eshte transmetuar mbremjen e djeshme ne emision e gazetarit Blendi Fevziu, “Opinion” ne televizionin Klan. Ne pamjet filmike,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.677Z

Dosja ndaj Dritan Priftit, prova e së vërtetës për prokurorinë dhe gjykatën

Tiranë- Prokuroria e Përgjithshme ka afat deri në datën 7 shkurt për të përfunduar pjesën e dytë të hetimeve, ku përfshihen ish-ministri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjitikës Dritan Prifti dhe ish-zëvendësi i tij Leonard Beqiraj. Brenda kësaj date prokurorët e organit qëndror të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.645Z

I hiqen truprojat Dritan Priftit përpara gjyqit me Metën

Dritan Prifti duke dale nga Prokuroria Dritan Priftit i është komunikuar se do i hiqen edhe dy truprojat e fundit që i kishin mbetur nga katër të tilla që kishte në fillim kur bëri denoncimin për skandalin e Ilir Metës dhe atë për kontrabandën e naftës vergine. Ish- ministri i Ekonomis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.203Z

KQZ rrëzon ankimimin e Dritan Priftit për rinumërim të votave

16-07-2013 / Gazeta 55 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka rrëzuar kërkesën ankimore të Dritan Priftit për rinumërim të votave në Fier.Përfaqësuesi ligjor i Dritan Priftit kërkoi rinumërim dhe rivlerësim të votave në 10 Z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama