Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Selishta

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.207Z

Diber dhunohet administratori

brbrTre dite perpara zgjedhjeve per kreun e bashkise se Dibres situata eshte tensionuar Mbremjen e se enjtes Partia Socialiste denoncoi dhunimin nga militantet e PD-se te administratorit te njesise Tomin 56-vjecarit Nuri Meda Sipas PS Meda kishte zbuluar se disa militante te PD me ne krye Dritan Se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.205Z

Dhunimi i administratorit të Tominit, arrestohet një nga autorët

Policia vë në pranga një nga autorët e dyshuar për dhunimin e administratorit të Njësisë Administrative Tomin, Nuri Meda. Blutë kanë arrestuar shtetasin Qazim Muda, 43 vjeç, banues në fshatin Pilafe si dhe u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Dibër e punohet për k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.230Z

Arrestohet i akuzuari si dhunues i kreut të njësisë administrative Tomin

Policia e Dibrës njofton se arrestoi Dritan Selishtën, personin e shpallur në kërkim pasi dhunoi fizikisht administratorin e njësisë adminsitrative Tomin të Dibrës, Nuri Meda, mbrëmjen e së enjtes, 8 shtator. Policia thotë se arrestimi i tij u bë sot rreth orës 13:00 në fshatin Brezhda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.201Z

FOTOT/ Shpërthen dhuna në Dibër. Përgjaket administratori i komunës Tomin, 56 vjeçari Nuri Meda

Shtabi Elektoral i kandidatit të koalicionit Aleanca për Shqipërinë Europiane Muharem Rama denoncon ngjarjen kriminale të ndodhur pak minuta më parë në fshatin Pilafe. Militantë të Partisë Demokratike kanë dhunuar barbarisht administratorin e komunës Tomin, 56 vjeçarin Nuri Meda në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.217Z

Dhunimi i administratorit të Tominit, lirohet i arrestuari

16Lirohet pas disa orësh prangosje  43 vjecari Qazim Muda, i dyshuar si një nga autorët e  dhunimit të administratorit të Njësisë Administrative Tomin, Nuri Meda. Lirimi i tij është bërë pasi vepra penale është konsideruar rrahje jo për shkak të detyrës. Ndërsa mbetet në kërkim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.219Z

Rrahja e administratorit në Dibër, arrestohet një person, në kërkim një tjetër

Policia Dibrës ka njoftuar se ka arrestuar një person dhe ka shpallur në kërkim një tjetër për dhunimin e administratorit të njesisë Tomin në Dibër, Nuri Medën, ditën e djeshme në fshatin Pilafe. I arrestuari quhet Qazim Muda, 43 vjeç , banues në fshatin Pilafe dhe personi në kërk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.230Z

Rrahja e drejtuesit te njesise administrative ne Diber arrestohet i dyshuari

Transmetuar me 10092016 - 1411 Durres 10 shtator 2016 NOAal- Nje person i dyshuar per rrahjen e kreut te njesise administrative ne Tomin te Dibres eshte vene ne prangabr br Pak pas mesdites se sotme mbi bazen e informacioneve te ma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama