Rezultate te kerkimit per termin: +Dritani

Total: 665
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.557Z

Dritani e Erioni tregojne per punen qe bejne Dritani Skam qene asnjehere i drejte

Erioni fillon qe te bisedoje me Dritanin e ti tregoje atij per punen qe ben dhe per vleren monetare qe fiton me punen e tij. Ai tregon shumen e parave qe mund te arrije te kete marre ne nje dite te mire pune ndersa Dritani thote se ka arritur qe te fitoje shume me shume nga ai. Erioni i kerkon qe ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.281Z

Dritani-Gentes per strategjine e lojes Dritani E shkreta Franceska do ta ngacmoj

Disa nga banoret shkojne ne dhomen e gjumit dhe fillojne te qeshin e te bejne shaka me njeri-tjetrin duke kujtuar situata qe u kane ndodhur gjate qendrimit ne shtepine e Big Brother. Me pas shkojne banoret e rinj dhe mendojne per krevatet se ku do te flene. Pak me vone disa nga banoret shtrihen per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.583Z

Dritani: Moza shtiret si naive

Të rinjtë dhe të vjetrit, kështu duket se kanë nisur të ndahen grupet brenda shtëpisë së "Big Brother", pavarësisht se vazhdojnë bisedat e njohjet reciproke mes tyre. Ndërkaq, një tjetër debat është ndezur si pasojë e nominimeve të kësaj jave. Dritani dhe Mimoza kanë diskutuar. T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.496Z

Dritani-Gracianos Te percajme ciftin Franci-Ermal Te sulmojme Edgarin

Dritani dhe Graciano bisedojne me njeri-tjetrin ne dhomen e gjumit. Dritani i shpreh mendimin tij Gracianos ne lidhje me te duke i thene se duket ndryshe nga pjesa tjeter e banoreve. Dritani e pyet nese ai ka nje linje ne te cilen po ecen duke krijuar nje strategji loje. Graciano i pergjigjet duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.897Z

Dritani zgjon banoret Erioni e Graciano i vjedhin cigaret

Ndizen dritat dhe vendoset muzika ne sfond ne shtepine e Big Brother nderkohe qe banoret vazhdojne te flene edhe per disa minuta. Te paret banore qe zgjohen mengjesin e sotem jane Edgari Dritani dhe Liami. Liami zgjohet energjik kete mengjes kur sapo ngrihet nga krevati fshihet dhe e tremb Dritanin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.538Z

Dritani ben thashetheme per Grandiolen dhe Erionin

Nje e nga nje te gjithe banoret zgjohen dhe fillojne te merren me punet e tyre te mengjesit. Ermali eshte banori i vetem qe merret me pastrimin e shtepise dhe marrjen e pluhurave. Ai pastron me detaje dhomen e ndenjes ndersa Arber e Erioni lajne enet dhe merren me sistemimin e kuzhines. Pjesa tjete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.563Z

Dritani: Dua të jem në nominim

Kanë festuar 1 prillin në një mënyrë krejt të veçantë. Djemtë e shtëpisë së "Big Brother" kanë zgjedhur të mos u flasin vajzave, duke i bërë të besojnë se diçka nuk po shkon. Ndërkaq, gjatë bisedave të mëparshme, Bjordi i është rrëfyer Adit se ai e ka puthur Adelën, por aj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama