Rezultate te kerkimit per termin: +Dritani

Total: 665
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.583Z

Dritani: Moza shtiret si naive

Të rinjtë dhe të vjetrit, kështu duket se kanë nisur të ndahen grupet brenda shtëpisë së "Big Brother", pavarësisht se vazhdojnë bisedat e njohjet reciproke mes tyre. Ndërkaq, një tjetër debat është ndezur si pasojë e nominimeve të kësaj jave. Dritani dhe Mimoza kanë diskutuar. T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.496Z

Dritani-Gracianos Te percajme ciftin Franci-Ermal Te sulmojme Edgarin

Dritani dhe Graciano bisedojne me njeri-tjetrin ne dhomen e gjumit. Dritani i shpreh mendimin tij Gracianos ne lidhje me te duke i thene se duket ndryshe nga pjesa tjeter e banoreve. Dritani e pyet nese ai ka nje linje ne te cilen po ecen duke krijuar nje strategji loje. Graciano i pergjigjet duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.897Z

Dritani zgjon banoret Erioni e Graciano i vjedhin cigaret

Ndizen dritat dhe vendoset muzika ne sfond ne shtepine e Big Brother nderkohe qe banoret vazhdojne te flene edhe per disa minuta. Te paret banore qe zgjohen mengjesin e sotem jane Edgari Dritani dhe Liami. Liami zgjohet energjik kete mengjes kur sapo ngrihet nga krevati fshihet dhe e tremb Dritanin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.538Z

Dritani ben thashetheme per Grandiolen dhe Erionin

Nje e nga nje te gjithe banoret zgjohen dhe fillojne te merren me punet e tyre te mengjesit. Ermali eshte banori i vetem qe merret me pastrimin e shtepise dhe marrjen e pluhurave. Ai pastron me detaje dhomen e ndenjes ndersa Arber e Erioni lajne enet dhe merren me sistemimin e kuzhines. Pjesa tjete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.563Z

Dritani: Dua të jem në nominim

Kanë festuar 1 prillin në një mënyrë krejt të veçantë. Djemtë e shtëpisë së "Big Brother" kanë zgjedhur të mos u flasin vajzave, duke i bërë të besojnë se diçka nuk po shkon. Ndërkaq, gjatë bisedave të mëparshme, Bjordi i është rrëfyer Adit se ai e ka puthur Adelën, por aj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.319Z

Dritani keshillon Lorenen qe ti shpetoje nominimit

Banoret ndodhen prane oxhakut dhe bisedojne. Ne nje moment Gerta thote se banoret e tjere e shohin me frike sepse ajo sapo ka ardhur dhe i ka ndjekur nga jashte dhe duke i njohur me mire ka mundesine qe ti sulmoje ne pikat e tyre te dobeta. Liami dhe Meti e kundershtojne menjehere. Ata i thone se ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.690Z

Arbri-Dritanit Pergatitu per lufte Dritani-Gentes Bagazhi yt i kufizuar

Dritani qendron ne kuzhine duke ngrene mengjes por ankohet se ka shume ushqimet qe jane zhdukur nga banoret. Gerta vjen prane tij dhe i thote se do ti jape nje keshille qe eshte Sapo te vine ushqimet nga buxheti te marre pjesen e tij qe i takon dhe ti fshehe tek krevati i tij. Me pas Arbri i tho

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama