Rezultate te kerkimit per termin: +Dritani

Total: 665
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.639Z

Ermali dhe Erioni thashetheme per Dritanin Ermali Tendencioze sjelljet e Dritanit

Banoret e pare qe zgjohen mengjesin e sotem pas ndezjes se dritave dhe vendosjes se muzikes nga Vellai i Madh jane Dritani dhe Grandiola. Te cilet e nisin diten duke filluar qe te kujdesen per veten dhe per pastertine personale. Dritani kujdeset per baterite e mikrofonave te banoreve ndersa Liami ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.046Z

Graciano-Ola dhe Genta dyshojne se Tani eshte autori i vjedhjes se cigareve

Gjate kohes qe Franceska e Dritani benin thashetheme per cigaret Graciano shkon prane tyre dhe u kerkon cigare. Dritani i thote se ai ia ka dhene Franceskes dhe ajo nese do mund tia jape kujt te doje. Franceska eshte betuar se nuk ka per ti dhene askujt cigare per vete faktin se dikush prej banoreve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.734Z

Edi ankohet per qetesine gjate nates Arbri-Gertes Me ka mbetur qejfi nga ty dje

Edi dhe Meti teksa jane ne tualet duke kryer punet e para te mengjesit Edi ankohet ndaj Metit duke i thene se e ka zgjuar tre here mbreme ndersa Meti mundohet te justifikohet e thote se dhe ate nuk e kane lene te flere prej zhurmave. Me pas Edi i bashkohet Erioni Arbrit e Lorenes ne oborr dhe te gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.558Z

Vazhdon aleanca mes Gracianos e Tanit Thashetheme per Liamin

Ndersa disa nga banoret jane shtrire per te fjetur gjume Graciano dhe Dritani shtrihet afer njeri-tjetrit dhe diskutojne lidhur me bisedat qe kane bere me banoret e tjere. Dritani i tregon atij ne lidhje me debatin qe ka bere me Francesken ndersa Graciano tregon nje moment kur disa nga banoret ishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.342Z

Lirohet nga detyra në Policinë e Shtetit nipi i Sali Berishës. Urdhri u firmos nga Didi

TIRANE- Lirohet nga detyra në policinë e Shtetit, Dritan Berisha, nipi i ish-kryeministrit Sali Berisha që mbante postin e specialistit në Drejtorinë e Mbrojtjes së Dëshmitarëve. Mësohet se Dritani është djali i vëllait të ish-kryeministrit dhe liderit historik të së djathtës, Sali B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.291Z

"Vdekja me mundi, me mori gjysmen e familjes"

BERAT- Morti i dyte tronditi kobshem familjen Jaho dhe Bakiu ne Lapardha te Beratit. Pas vellait te vrare 40 dite me pare ne Greqi, Elton Bakiut, 26 vjec, ne menyre makabre, dje jane percjelle per ne banesen e fundit mes loteve e vajit, motra e te ndjerit dhe mbesa e tij 3 muajsh. Ceremonia ka qene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.538Z

Gerta sqaron raportin e saj me Liamin e Arbrin dhe shprehet jam fanatike si toleroj ca gjera

Dritani dhe Franceska e vazhdojne biseden e tyre per Erionin dhe Klaudjen dhe Franceska thote se ajo nuk mund te flase kunder tyre dhe nuk mund ti gjykoje sepse pak a shume ajo ka qene ne te njejten situate me Ermalin perpara se ai te zgjidhte perfundimisht qe te jetonte dashurine me te dhe ta konsi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama