Rezultate te kerkimit per termin: +Dua

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.678Z

Çfarë dua nga politika e re...

MENDIMI I NJË 16-VJEÇAREJE Në fillim të viteve ’90, kur demokracia filloi të veprojë si e tillë, psikologjia jonë totalitariste nuk arriti të përshtatej lehtë me klimën e re, shumëllojshmërinë e fenomeneve dhe ndryshimin rrënjësor teorik dhe praktik të të parit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.311Z

Drogba: “Dua të iki nga Celsi”

Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë, Didier Drogba, shprehu sërish dëshirën për t'u larguar nga skuadra angleze e Celsit. Sulmuesi i bluve kishte deklaruar se ndihej i zhgënjyer nga lamtumira e trajnerit Hoze Mourinjo dhe e ripërsëriti këtë fakt gjatë një interviste për Televizionin e njohur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.225Z

Totti ëndërron: Dua Topin e Artë

Toti ka një dëshirë të vjetër. Që e djeg, por edhe i rrit adrenalinën. Kapiteni i Romës shpreson se një ecuri e mirë në Ligën e Kampioneve do ta ndihmojë atë të fitojë trofeun individual të ëndërruar për cdo lojtar, "Topin e artë". Për shumë vite ky trofe u është dhënë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.871Z

Anastacia: Nuk dua të kem fëmijë

Ylli i muzikës pop, Anastacia, ka deklaruar se nuk dëshiron të këtë kurrë fëmijë. Këngëtarja ka hedhur posht’ mundësin’ q’ ndonj’her’ mund të bëhet nënë, pasi ajo ndihet shumë e lumtur t’ luaj’ rolin e njerkës s’ f’mij’ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.510Z

Biliç: Dua të qëndroj me kombëtaren

Trajneri i Kroacisë, Slaven Biliç, duket se po bëhet gati të rinovojë kontratën e tij deri në Botërorin 2010. Tekniku, i cili është kontaktuar nga shumë klube të njohura evropiane gjatë kohëve të fundit, po mendon që të vazhdojë punën e nisur me Kroacinë. "Dëshira ime është q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.607Z

Mesi: Dua të luaj ndaj Mançesterit

Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Mesi, ka bërë të qartë se dëshiron të jetë gati për gjysmëfinalet e Ligës së Kampioneve, duke shpresuar të ketë përballë anglezët e Mançester Junajtid. Futbollisti zhvilloi dje stërvitjen e tij të parë me Barcelonën pas kthimit nga Argjentina, ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.142Z

Kaka: Dua titullin dhe Kupën UEFA

Rikardo Kaka shprehet optimist për situatën te Milani. "Ançeloti ka të drejtë: po kalojmë një periudhë pozitive, jemi të parët në kampionat dhe në grupin e Kupës UEFA, e më mirë se kaq nuk ka ku të shkojë, tha braziliani. Megjithatë, tifozët duhet të qëndrojnë të qetë, nuk do

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama