Rezultate te kerkimit per termin: +Dua

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.957Z

E famshmja Dua Lipa: Të dua Kosovë (Foto)

Këngëtarja kosovare që po bën famë në Evropë dhe në botë, Dua Lipa e ka uruar shtetin e saj që në mëngjes. "Urime dita e pavarësisë Kosovë. Të dua ty" shkruan Dua në Instagram. Jo më kot Dua po quhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.618Z

Dua tituj me Realin

Nga Express më 30 qershor 2011 në ora 15:09 Emmanuel Adebayor dëshiron të mbetet në Real Madrid, pavarësisht ofertave nga Blackburn dhe Zenit St Petersburg. Sulmuesi i Manchester Cityt ishte huazuar në Real sezonin e kaluar, por gjiganti madrilen nuk ka treguar gatishmëri të paguajë 14

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.320Z

Dua të më përqafosh fort

“Dashuri me çdo kusht”, komedia nën regjinë e Andia Xhungës, këtë fundjavë në skenën e Teatrit Kombëtar “Shpresoj që një ditë dikush të të shtrëngojë fort në krahët e tij për 20 minuta dhe kështu të bëjnë të gjithë. Mos të të shtyjnë tutje, mos të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:35.990Z

Mourinho: Interista, ju dua

Jose Mourinho nga Italia ka demantuar zërat se mund të marrë drejtimin e Interit. Trajneri portugez ka deklaruar se nuk do të jetë trajner i Interit sepse Serie A nuk është objektiv i tij. "Kam ardhur në Itali vetëm si tifoz i Interit. Nuk do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.341Z

Dua Lipa koncert në Prishtinë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, në 7 gusht do të shkojë në Kosovë, ku dy ditë më pas do të mbajë koncert bamirësie në Parkun e Gërmisë në komunën e Prishtinës. Të gjitha të ardhurat materiale nga ky koncert do të shkojnë për bamirësi për fondacionin SunnyH

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.836Z

Sulejmani: Dua Kosovën

Me kombëtaren e Kosovës do të bashkohet për dy ndeshjet miqësore të radhës një nga talentet më të mëdhenj të këtij vendi në arenën ndërkombëtare. Bëhet fjalë për sulmuesin 18-vjeçar të Hannoverit, Valmir Sulejmani, i cili do të bashkohet me skuadrën e Bunjakut për ndeshjen n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.111Z

Dua Lipa ndez Amsterdamin

Pas Brukselit, ndalesa e radhës për Dua Lipën ka qënë Amsterdami. Këngëtarja shqiptare ka ndezur skenën teksa ka performuar përpara holandezëve në klubin Paradiso. Dua ka ndarë gjithashtu me ndjekësit e saj një video nga koncerti në Instagram: A video posted by DUA LIPA (@dualipa)

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama