Rezultate te kerkimit per termin: +Dua

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.341Z

Dua Lipa koncert në Prishtinë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, në 7 gusht do të shkojë në Kosovë, ku dy ditë më pas do të mbajë koncert bamirësie në Parkun e Gërmisë në komunën e Prishtinës. Të gjitha të ardhurat materiale nga ky koncert do të shkojnë për bamirësi për fondacionin SunnyH

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.836Z

Sulejmani: Dua Kosovën

Me kombëtaren e Kosovës do të bashkohet për dy ndeshjet miqësore të radhës një nga talentet më të mëdhenj të këtij vendi në arenën ndërkombëtare. Bëhet fjalë për sulmuesin 18-vjeçar të Hannoverit, Valmir Sulejmani, i cili do të bashkohet me skuadrën e Bunjakut për ndeshjen n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.111Z

Dua Lipa ndez Amsterdamin

Pas Brukselit, ndalesa e radhës për Dua Lipën ka qënë Amsterdami. Këngëtarja shqiptare ka ndezur skenën teksa ka performuar përpara holandezëve në klubin Paradiso. Dua ka ndarë gjithashtu me ndjekësit e saj një video nga koncerti në Instagram: A video posted by DUA LIPA (@dualipa)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.425Z

Cristiano Nuk dua rekorde dua trofe

Cristiano Ronaldo ka shënuar ndaj Kopenhagenit golin e tij të nëntë në fazën e grupeve të Ligës së Kampioneve, në vetëm 5 ndeshje të luajtura. Ky është një rekord për këtë kompeticion, por lojtarit të Real

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.441Z

Rooney: Dua të bëhem menaxher

Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney, thotë se ai planifikon t'i kthehet menaxhimit kur karriera e tij si futbollist të marrë fund. 24-vjeçari i ka bërë këto komente teksa foli duke pranuar çmimin si Futbollisti i Vitit 2010 nga Asociacioni i Shkruesve të Futbollit. "Do të do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.538Z

Dua sërish jetën time mbrapsht

Nigel Farage dha këtë mëngjes dorëheqjen si drejtues i partisë euroskeptike UKIP në Mbretërinë e Bashkuar. "E bëra punën time," tha ai, duke iu referuar referendumit për daljen e Britanisë nga Bashkimi Europian. "Nuk mund të kisha arritur më shumë se ç'kam arritur me këtë referend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.481Z

Gjakoset Dua Lipa (FOTO)

Festa e Halloween po afron dhe të gjithë po përgatiten për ta festuar, përfshirë këtu dhe të famshmit. Një nga të famshmet që është bërë gati për ta festuar është edhe këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa. Bukuroshja ka postuar një foto në Instagram ku u shfaq me një fu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama