Rezultate te kerkimit per termin: +Duket

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.293Z

Nëse shtatzënat do dukeshin si Suada Sherifi, askush nuk do i trembej pritjes së ëmbël |FOTO

Transmetuar më 19.08.2016 - 12:43 Ajo është në periudhën e fundit të shtatzënisë, por pritja e ëmbël e ka marrë shumë për mbarë. Ish- Miss Albania, Suada Sherifi, e cila do bëhet me vajzë, qysh nga momenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.495Z

Juventus kerkon Gundogan Inter Lavezzin

brbrGjigandet evropiane kane nisur levizjet per perforcime te mundshme ne merkaton e janarit Duket se nder skuadrat me aktive ne levizjet e bera deri tani eshte Juventusi Kampionet e Italise kane nje objektiv primar ne kete merkato dhe ai quhet Ilkay Gundogan Zonja i vjeter i ka idete e qarta cdo re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.129Z

A është Bebe Rexha apo Era Istrefi? (Video)

Këngëtarja shqiptare që po bën karrierë të suksesshme në Amerikë, Bebe Rexha duket si një lloj sozie e Era Istrefit. Me flokët e saj bionde, Bebe ka postuar një video ku duket shumë e ngjashme me Era Istrefin dhe lëvizjet e saj skenike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.859Z

A je ti oj Adelinë (Foto)

Këngëtarja Adelina Berisha, duket se ka kryer një sërë ndëryrjesh tek vetja e saj. Në kohën e fëmijërisë ajo nuk kishte vija kaq të theksuara. Vetullat e saj duket sikur kanë ‘’lëvizur’’ vendi, ndërsa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.623Z

Ndahet nga burri, Aurela nuk ia ‘huq’ pozave seksi dhe plazhit (Foto)

Bukuroshja Aurela Hoxha kohët e fundit ka qenë ndër femrat më të komentuara të medieve rozë. Vetëm para pak jave ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj pas 10 viteve martesë. Duket se kjo ndarje nuk është që e preku dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.638Z

Me kënd po i kalon pushimet Rovena Stefa? (Foto)

Këngëtarja Rovena Stefa duket që është larguar paksa nga skena muzikore. Mesa duket këngëtarja ka vendosur që t’i japë pak pushim vetes. Së fundmi ajo është duke kaluar kohë në Greqi prej ku edhe ka publikuar një foto n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.630Z

Me kë e ndan ushqimin Irma Libohova? |FOTO

Transmetuar më 22.04.2015 - 17:07 Ata që nuk e njohin prej vitesh në skenë, habiten gjithnjë me formën e saj të shkëlqyer. Sekreti i pamjes së Irma Libohovës së pari është gjenetik dhe së dyti të ushqyerit tejet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama