Rezultate te kerkimit per termin: +Duket

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.431Z

Kloni im duket zhgenjyes...

Ashtu si shumë personazhe të njohura, edhe Britney Spears ka “klonin” e saj. Muzeu i skulpturave prej dylli “Madame Tussaud”, që ka kopiuar me saktësi deri në imtësitë më të vogla shumë personazhe, prezantoi ditën e m&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.013Z

FOTO/ Nicki Minaj duket kështu kur sëmuret!

Nicki Minaj ka shkruar në rrjetet sociale se ajo është shumë sëmurë dhe ka postuar këto foto. 32 vjeçarja jo vetëm që nuk duket aspak e sëmurë, por madje ajo duket tepër seksi. Ose është mjeshtre për të fshehur sëmundjen e saj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.752Z

Klaudja per Albulenen Me duket e frikshme

Klaudja Erjoni dhe Flori dalin ne oborr dhe ndersa konsumojne cigare bisedojne per konkurentet e tjere. Ne nje moment Klaudja pyet dy djemte se si u duket atyre Albulena. Erjoni i thote se ajo eshte tip i qete. Nuk ju duket e frikshme. Mua me shtie friken. Shikimi i saj mua me tremb thote Klaudj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.629Z

Duket mirë emocionalisht

Aktori Robert Pattinson, i cili zakonisht duket i ngrysur, ka zëvendësuar këtë paraqitje të tij me të qeshura të mëdha në mbrëmjen bamirëse “GO-GO” në Los Angjelos. Ylli i filmit “Twilight”, i cili është p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.869Z

Si ju duket "Shekulli"?

  Kur 6 vjet më parë Shekulli nisi të editonte një rubrikë të letrave nga lexuesit, ishin shumë ata që mendonin se kjo ishte e kotë, madje ishte një atavizëm i shtypit komunist, një lloj kthimi prapa, etj. Historia e gazetës këto vite dëshmoi të kundërtën. Ndaj mendoj se s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.531Z

Khashoggi, Trump: Duket se gazetari ka vdekur!

Presidenti Donald Trump deklaroi se duket që gazetari saudit që banonte në SHBA, Jamal Khashoggi ka vdekur. “Sigurisht që për mua ashtu duket. Është shumë e trishtueshme”, u tha ai gazetarëve kur po nisej nga Baza Ajrore Andrews pranë Uashingtonit. Ndërkaq, SHBA duket se ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.448Z

E ardhmja e Macarrit duket larg Napolit

Trajneri Valter Macarri duket gjithnjë e më larg Napolit. Disa klube të Serisë A janë të interesuar për të, mes të cilëve edhe Interi. Presidenti zikaltër, Masimo Morati, duket se po mendon të shkarkojë trajnerin Adrea Stramaçon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama