Rezultate te kerkimit per termin: +Dukurit

Total: 201
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.633Z

Ramadani: Kosova duhet të përfundojë njëherë e mirë këtë keq-qeverisje

Sekretari i Përgjithshëm i AAK-së, Burim Ramadani pëmres një postimi në Facebook ka shkruar se mllefi i përbashkët është mbledhur me vite të tëra, si keq-qeverisjen, manipulimin dhe dukurit e këqija. Ja postimi i plotë i Ramadani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.231Z

Kuçi: Në Kosovë mungon guximi për të luftuar korrupsionin

Dita Ndërkombëtare Kundër Korrupsionit, Kosovën e gjen të papërgatitur për ta luftuar këtë dukuri negative, thanë përfaqësues të shoqërisë civile në një tryezë të organizuar nga Zyra për Qeverisje t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.057Z

Delawie baskëbisedoi me të rinjtë e Skenderajt

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë Greg Delaëie, sot ka qëndruar në Skenderaj në ceremoninë e hapjes së Programit “America wih Kosovo” për maturantët e Skenderajt, të organizuar Ambasada Amerikane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.639Z

Rikthehet ne mode canta e meshkujve

Nuk ka me sfilate meshkujsh, ku canta nuk eshte e pranishme. Te medha, te vogla me materiale nga me te ndryshmet. Mashkulli e perdor canten me kujdes te madh, neper sfilata, pa patur shqetesimin e te dukurit gay. Dhe ne fakt kjo eshte tendenca per veren dhe propozimin e japin Dolce &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.501Z

Njihuni me pamjen e vërtetë të Adriana Limës (Foto)

 Modelja Adriana Lima siç duket nuk e ka problem aspak që të publikojë foto nga më të ndryshmet. Vetëm para pak dite ajo kishte publikuar disa foto nga palestra në të cilat ishte shfaqur pa grim dhe e tëra djersë. Ndërsa tash ka publ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.563Z

SHBA 17 te vdekur nga dhuna e tornadove

Të paktën 17 persona kanë humbur jetën në jug të Shteteve të Bashkuara për shkak të dhunës së tornadove që kanë rrëzuar pemë, shtylla elektrike dhe shembur shtëpi. Në Alabama, ku është dekret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.917Z

Studentet proteste per arsimin

Skandali i shitjes së diplomave duhet të ndalet nga Ministria e Arsimit. Me këtë motiv, studentët e Universitetit të Tiranës, në Ditën e Drejtësisë, zhvilluan një marshim në shenjë proteste, nga Korpusi i Universitetit të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama