Rezultate te kerkimit per termin: +Durresit

Total: 8562
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.349Z

Kryqin e kap 40-vjecari

Festa e Ujit te Bekuar eshte kremtuar dje edhe ne qytetin e Durresit. E kremtja e Pagezimit te Jezu Krishtit, per besimtaret ortodokse durrsake, eshte nje prej festave me te medha. Ceremonia ka nisur oret e para te mengjesit ne kishen e qytetit dhe me pas me ritin e hedhjes se kryqit ne det. Kater p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.575Z

Durres, studentja bie nga kati i peste

Mesnaten e djeshme nje studente 21 vjecare nga Bulqiza, ne Universitetin e Durresit, ka rene nga kati i 5-te i nje pallati 8 katesh. Vajza i ka mbijetuar perplasjes ne toke dhe eshte derguar ne spitalin e qytetit te Durresit, por per shkak te gjendjes teper te rende eshte percjelle per n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.643Z

Durres, protesta per ujin

Nje grup banoresh te lagjes 15 ne Spille te Durresit kane protestuar sot kunder mungeses se ujit te pijshem ne shtepite e tyre. Ata kane bllokuar rrugen qe lidh qytetin e Durresit me Porto Romanon duke mos lejuar kalimin e automjeteve ne kete zone. Ata thone se prej disa javesh ne shtepit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.886Z

Ne kerkim nderkombetar arrestohet ne Durres

Foto ilustruese PUBLICITET Durres 28 janar 2014 NOAal- Policia e Durresit ka bere te mundur arrestimin e nje te riu te shpallur ne kerkim nderkombetar per vepra penale te krimit te organizuar ne Italibr br Burime zyrtare nga policia i thane Noaal se u be arrestimi i 29 vjecarit D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.317Z

Grabitja e kambisteve ne Durres

Policia ende nuk ka zbuluar autoret e grabitjes se kambisteve ne qender te Durresit, por nje deshmitar ne vendin e ngjarjes ka arritur te filmoje makinen me te cilen leviznin tre grabitesit. Nderkohe ne mesdite nje automjet i ngjashem me ate te fotos se deshmitarit, eshte gjetur ne Laç, dhe p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.454Z

Shfrytezon ngjashmerine drejt Italise me dokumentet e nje vajze tjeter

PUBLICITET Durres 13 janar 2014 NOAal- Policia kufitare e Durresit ka bere te mundur arrestimin e nje 21 vjecare nga Tiranabr br Burime zyrtare nga policia i thane Noaal se Najada Pjetraj i ka vene ne dispozicion pasaporten e saj biometrike shtetases RLl duke e ndihmuar per te udhetuar dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.085Z

Gjendet i djegur ne makine oficeri i SHIK-ut

Durres 25 tetor 2011 NOA ndash Nje oficer policie eshte gjetur i vdekur pak pas mesnates se te henes prane plazhit te Currilave ne qytetin e Durresit. Behet fjale per oficerin e SHIK-ut 49-vjecarin Esat Coba i cili u gjet i vdekur ne makinen e tij. Policia e Durresit pas lajmerimit te familjarev

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama