Rezultate te kerkimit per termin: +Durresit

Meta: total 1000 / total_found 8152 / time 0.004 / keyword[0] durresit / docs[0] 8152 / hits[0] 13941 /
Sondazhi kombëtar: PS fiton 45%, PD 37%, LSI 13%, Libra 2%, PDIU 1.5%
  • 2017-06-07

Sondazhi kombëtar: PS fiton 45%, PD 37%, LSI 13%, Libra 2%, PDIU 1.5%

Ora News dhe IPR Marketing sjellin sondazhin e dytë për zgjedhjet e 25 qershorit.  Kur jemi në mes të fushatës elektorale, 59.1% e shqiptarëve kanë deklaruar se do të shkojnë të votojnë të 25 qershor ndërsa  33.7% e tyre kanë deklaruar se nuk do të shkojnë të votojnë dhe

No Pic available
  • 2017-05-27

PD dorëzon listat, lihen jashtë rebelët. Basha e Berisha në Tiranë

Publikohet lista zyrtare e kandidatëve të PD-së  për zgjedhjet e 25 qershorit.  PD dorëzoi listën e kandidatëve në KQZ një orë pas mesnatës.  Duket se Basha ka bërë ‘katharsis” duke lënë jashtë listave rebelët por dhe gardën e vjetër të kësaj partie. &

No Pic available
  • 2017-04-26

Atentati në Sukth, drejt makinës u qëllua me 32 gëzhoja

Plot 32 plumba janë shkrehur në drejtim të makinës ku udhëtonte Ervin Dalipaj dhe Xhino Dauti, të cilët u ekzekutuan mesditën e 25 prillit pranë mbikalimit të Sukthit. Policia e Durrësit deklaroi sot se janë shoqëruar 18 persona, me qëllim zbardhjen dhe zbulimin e plotë të ngjarjes s

No Pic available
  • 2017-04-14

Llalla: Nga porti i Durresit transportohet vazhdimisht droge

Situata e drogës në vend ka alarmuar Prokurorin e Përgjithshëm, Adriatik Llalla i cili ditën e sotme ka zhvilluar një takim në Prokurinë e Durrësi. Kryeprokurori Llalla kërkoi intensifikimin e hetimeve për trafikun e drogës nga porti i Durrësit. Adriatik Llalla: “Prokuroria e Durr

No Pic available
  • 2017-04-11

Durrës, 25-vjeçarja e dehur humb kontrollin, futet mes përmes karburantit

Një aksident si nëpër filma ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas policisë një 25 vjeçar i cili ka qenë i dehur ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka hyrë brenda një karburanti. Sadjona Dervishi 25 vjeçe, banuese në Durrës më datë 10.04.2017, rreth or

No Pic available
  • 2017-04-06

Prostitucion kundrejt 50-100 euro, zbulohet rrjeti në Durrës

Policia e Durrësit shkatërroi një rrjet të shfrytëzimit të prostitucionit që vepronte tek “Shkëmbi i Kavajës”. Katër persona janë arrestuar, një taksist është ndaluar ndërsa 7 persona të tjerë po procedohen në gjëndje të lirë. Pas hetimit tre mujor sot policia njofto

No Pic available
  • 2017-03-31

Shoqërohet në polici Nard Koka, vëllai i ministrit të Mjedisit

Shoqërohët në polici Nard Koka vëllai i ministrit te  Mjedisit Lefter koka. Burime nga policia e Durresit bëjne me dije se shkak për shoqërimin është bërë një sherr i djalit të tij me punonjësit e policisë.  Ai është gjobitur nga policia rrugore për një kundravajtje në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama