Rezultate te kerkimit per termin: +Durresit

Total: 8562
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.418Z

Rama pezullon kryeprokurorin e Durresit

Kryeprokurorja Ina Rama pezullon numrin nje te organit te akuzes te Durresit, Arjan Ndoji, por nuk pranon doreheqjen e tij. Ndoji nuk do te largohet nga institucioni dhe do te vazhdoje punen si prokuror i thjeshte. Shefi i organit te akuzes ne qytetin e Durresit kerkoi sot largimin nga de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.222Z

Porti i Durresit, ngjyrosur kuqezi

Gjate diteve te fundit ne portin e Durresit eshte shtuar numri i personave qe udhetojne me destinacion Kosoven. Vete te ardhurit thone se pjesa me e madhe e kosovareve eshte nisur direkt me avion per ne Prishtine. "Vendosem te shkojme nga Durresi, sic kemi bere kur u rekrutuam ne radhet e UCK-se, tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.165Z

Olldashi, kallezim penal per kryebashkiakun e Durresit

Inspektorati Kombetar i Ndertimit, ka depozituar dje ne prokurorine e rrethit Durres, nje kallezim penal ne ngarkim te kryetarit te bashkise se Durresit, Vangjush Dako. Ministri i Transportit Telekomunikacionit dhe Puneve Publike, Sokol Olldashi i cili beri publik vendimin dje per mediat, tha se ob

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.808Z

Privatizim kabinave te plazhit te Durresit

Keshilli bashkiak i Durresit i ka hapur rrugen procedurave per privatizimin e ish-kabinave te plazhit. Behet fjale per 500 familje qe prej 20 vjetesh jetojne me qera ne keto kabina. Keto familje gezojne statusin e te pastreheve. Ishin keshilltaret demokrate dhe ata te LSI qe propozuan dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.783Z

Porti i Durresit me sportele te reja

Porti i Durresit, i konsideruar si nyja me e rendesishme per levizjen e udhetareve, se shpejti pritet te jete gati per te pritur fluksin e madh te shtetasve, te cilet futen ne vendin tone. Per te perballuar fluksin e pasagjereve, i cili pritet te nise se shpejti, jane marre masa per celjen e sportel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.137Z

Universiteti i Durresit kunder reformes ne arsim

0 Stafi akademik i Universitetit Aleksander Moisiu te Durresit ka kundershtuar hapur raportin e pare mbi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.090Z

Aksidentohet djali i kryebashkiakut te Durresit

Xhulio Dako djali i kryetarit te bashkise se Durresit Vangjush Dako ka mbetur i plagosur naten duke gdhire dita e sotme ne nje aksident rrugorbr br Ngjarja ka ndodhur ne rrethrrotullimin e Kenetes zone kritike per aksidentet rrugore kur Xhulio ishte duke udhetuar drejt Tiranes me automjetin e tij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama