Rezultate te kerkimit per termin: +Durresit

Total: 8562
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.783Z

Porti i Durresit me sportele te reja

Porti i Durresit, i konsideruar si nyja me e rendesishme per levizjen e udhetareve, se shpejti pritet te jete gati per te pritur fluksin e madh te shtetasve, te cilet futen ne vendin tone. Per te perballuar fluksin e pasagjereve, i cili pritet te nise se shpejti, jane marre masa per celjen e sportel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.137Z

Universiteti i Durresit kunder reformes ne arsim

0 Stafi akademik i Universitetit Aleksander Moisiu te Durresit ka kundershtuar hapur raportin e pare mbi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.090Z

Aksidentohet djali i kryebashkiakut te Durresit

Xhulio Dako djali i kryetarit te bashkise se Durresit Vangjush Dako ka mbetur i plagosur naten duke gdhire dita e sotme ne nje aksident rrugorbr br Ngjarja ka ndodhur ne rrethrrotullimin e Kenetes zone kritike per aksidentet rrugore kur Xhulio ishte duke udhetuar drejt Tiranes me automjetin e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.500Z

Gjermeni inspekton plazhin e Durresit

Me nisjen e stines se veres filloi edhe plazhi Ministria e Turizmit dhe pushtetet vendore bregdetare kete sezon premtojne masa dhe kushte me te mira per pushuesit Gjate inspektimit te plazhit te Durresit ministria e Turizmit Eglantina Gjermeni siguroi pushuesit per standarde me te mira pasterti resp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.309Z

Dialize dhe onkologji ne spitalin e Durresit

Spitali i Durresit kete vit do te kete dy sherbime te reja, pikerisht ate te dializes dhe te onkologjise. Kjo eshte bere e ditur nga drejtoresha e Institutit te Sigurimeve dhe Kujdesit Shendetesor, Elvana Hana si dhe drejtues te Komisionit te Shendetesise. Duke qene se spitali i Durresit eshte nder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.633Z

Bregdeti i Durresit pushtohet nga plehrat

Ndotja Situata eshte me problematike ne shetitoren e qytetit dhe te Currilat Jo vetem ne brigjet kroate por edhe ne vendin tone rrymat detare po shkaktojne situata emergjente mjedisore qe kerkojne nderhyrjen e te gjitha paleve. Mbetjet urbane kane pushtuar shetitoren bregdetare dhe bregdetin e lsqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.095Z

ILKDP, padi penale kryeprokurorit te Durresit

Inspektoriati i Larte i Kontrollit dhe Deklarimit te Pasurive ka ngritur nje padi penale ndaj kryeprokurorit te rrethit te Durresit, Arjan Ndoi. Lajmin e bejne te ditur burime prane ketij institucioni, i cili dyshon per burimin e pasurive te prokurorit. Arjan Ndoi u emerua ne krye te te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama