Rezultate te kerkimit per termin: +Durresit

Meta: total 1000 / total_found 8152 / time 0.004 / keyword[0] durresit / docs[0] 8152 / hits[0] 13941 /
No Pic available
  • 2016-12-16

Argumentet e PD per Dakon

var fbShare url httpvizionplusalargumentet-e-pd-per-dakonsize smallbrbrZbardhet kerkesa qe grupi parlamentar demokrat dhe grupi i keshilltareve te PD ne Bashkine e Durresit i kane derguar kryeministrit Rama per shkarkimin e kryebashkiakut Vangjush Dako Argumenti kryesor i opozites eshte se Vangjush

Basha Te shkarkohet Dako
  • 2016-12-15

Basha Te shkarkohet Dako

var fbShare url httpvizionplusalbasha-te-shkarkohet-dakosize smallbrbrPergjegjesine per lirimin e Lul Berishes kryetari demokrat e gjen tek kryetari i Bashkise se Durresit Vangjush Dako Sipas Bashes Dako ka perdorur pushtetin per te liruar nga burgu nje kriminel Ndaj tha ai shkarkimi nga posti i kr

Dako reagon per Lul Berishen
  • 2016-12-15

Dako reagon per Lul Berishen

var fbShare url httpvizionplusaldako-reagon-per-lul-berishensize smallbrbrKryetari i Bashkise se Durresit Vangjush Dako ka reaguar per punesimin e Lulzim Berishes ish-kreut te bandes se Durresit i cili ka fituar lirine me kusht nga Gjykata e Apelit Dako tha se kjo eshte nje procedure normale e push

Vollga rikthehet ne Apel
  • 2016-12-13

Vollga rikthehet ne Apel

var fbShare url httpvizionplusalvollga-rikthehet-ne-apelsize smallbrbrGjykata e Larte e rikthen per gjykim ne Gjykaten e Apelit ceshtjen e pronesise te ish-hotel Vollges Ankimimi ishte bere nga kompania Saudi Brothers ku kjo e fundit kishte paditur Hipoteken e Durresit e cila e kishte regjistruar

Aksidenti tek Rruga e Durrësit, Gjyshi falenderon policin: I shpëtoi jetën Lindit
  • 2016-12-13

Aksidenti tek Rruga e Durrësit, Gjyshi falenderon policin: I shpëtoi jetën Lindit

Djali i aksidentuar 3 ditë më parë në Rrugën e Durrësit në Tiranë e ka kaluar rrezikun për jetën dhe trajtohet në spitalin e Truamës. Ora News e vizitoi 11 vjeçarin në shërbimin e neurokirugjisë për të mësuar më shumë për gjendjen shëndetësore të tij. Lindi, djali 11 vjeça

Rrëfimi i Sali Berishës: Si lindi PD, cili është kontributi i saj (harron të përmendë Azem Hajdarin drejtuesin e parë dhe themeluesit)
  • 2016-12-11

Rrëfimi i Sali Berishës: Si lindi PD, cili është kontributi i saj (harron të përmendë Azem Hajdarin drejtuesin e parë dhe themeluesit)

Në përvjetorin e 26 të krijimit të Partisë Demokratike, një ndër themeluesit dhe lideri historik i saj, Sali Berisha i kushton një shkrim mënyrës sesi u krijua ky grupim politik. Berisha bën një rrëfim nga kryengritja e studentëve dhe deri tek kontributi i PD-së në 26 vitet e jet

No Pic available
  • 2016-12-10

Aksidentohet 9-vjecari ne Rrugen e Durresit Kujdes pamje te renda

var fbShare url httpvizionplusalaksident-11-vjecari-ne-rrugen-e-durresit-kujdes-pamje-te-rendasize smallbrbrNje femije 9-vjecar mbeti i aksidentuar mengjesin e kesaj te shtune ne Tirane Ngjarja e rende ndodhi ne hyrje te Rruges se Durresit Sipas policise i mituri i cili mbeti i plagosur ishte shite

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama