Rezultate te kerkimit per termin: +Dushk

Total: 671
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.445Z

Propozohet amendamenti “anti-Dushk”

08/04/2005  Partia Demokratike merr masa për të penguar rizbatimin e formulës së zonës 61 të Lushnjës Ndryshimi i Kodit nuk lejon ndarjen e votës së kandidatit nga subjekti Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, deklaroi dje se opozita do të paraqesë në parlament një a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.651Z

Dushk pike grumbullimi per bujqesine

brbrNje pike grumbullimi ne Dushk te Lushnjes do tu vije ne ndihme fermereve Mbi 10 mije te tille do te perfitojne fale ketij investimi per te krijuar nje rrjet bashkepunimi dhe punesimi Kryeministri Edi Rama i cili e pa nga afer kete investim tha se eshte nje gur kilometrik per te nxjerr bujqesine

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.116Z

Dushk i Lushnjes, gjendet i vrarëbrenda në xhami, 86-vjeçari

LUSHNJE – Një 86- vjeçar nga Lushnja është gjetur i vdekur në xhaminë e fshatit Dushk . Lidhur me ngjarjen është njoftuar edhe policia, e cila ka mbërritur në vendin e ngjarjes pas njoftimit të marrë. Ata kane parë të shtrirë në një pellg gjaku, një të moshuar, i cili sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.356Z

Lushnje shkolla e shkaterruar ne Dushk

Vetëm dy ditë para fillimit të vitit të ri shkollor gjendja e godinave të shkollave në disa nga komunat e rrethit të Lushjës është e mjerueshme. Nje nga keto eshte dhe shkolla e fshatit Thanasaj te komunes Dushk. Ne kete shkolle mungojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.508Z

Një ditë në Dushk

Ai vend ekziston. Është fshat, madje fshat i famshëm. Quhet Dushk. Është i famshëm për atë historinë e nxjerrjes së një qerreje me deputetë nga një katund i vetëm. Por nuk është “aspak i famshëm”për mijëra halle dhe probleme të të gjitha llojeve. Dushku ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.616Z

Dushk-izimi i zgjedhjeve në Shqipëri

20/02/2005  Një nga defektet e sistemit ekzistues elektoral, i cili mund të sjellë pasoja për zgjedhjet e kësaj vere, është hapësira, që partitë politike kanë për të trafikuar vota te njëra-tjetra. Fenomeni që ndodhi në zonën 60 të Lushnjës, 4 vjet më parë, i pagëzuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.240Z

Shkrumbohen nga flaket 10 hektare me dushk

brbrZjarri ka perfshire kete te diele pyjet ne fshatin Kocaj te njesise administrative Fushe-Bulqize Per pasoje raportohet se 10 hektare me dushk dhe shkurre jane shkrumbuar nga flaket Zjarri i ndihmuar nga era e forte u perhap me shpejtesi duke arritur deri ne 100 metra larg shtepive te fshatit Koc

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama