Rezultate te kerkimit per termin: +Dushk

Total: 671
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.344Z

Zgjedhjet, dushk e gogla

Ashtu siç ishte parathënë në vlerësimet paraprake, zyra e OSBE/ODIHR-it i dha notë pakaluese sërish Shqipërisë për zhvillimin e zgjedhjeve të denja për një vend anëtar të NATO-s dhe që ka dorëzuar në prill 2009 aplikimin për t'u anëtarësuar në bllokun e BE-së. Zgjedhjet e 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.168Z

Sistemi zgjedhor, Ristani: Ndryshimi, jo prioritet! Kume: Aktuali Dushk i madh!

Nga sistemi aktual proporcional rajonal, rreth 250 mijë vota humbasin dhe shkojnë për partitë e mëdha, e barazlvefshme me 9 deputetë. Ata që i humbin janë partitë më të vogla se dy partitë e mëdha. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani thotë në Arena në Rtv Ora News, se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.322Z

Gjinushi: Reforma zgjedhore PD-PS, një dushk i ri

Një prej aleatëve kryesorë të Partisë Socialiste Skënder Gjinushi ka shprehur të gjithë pakënaqësinë e tij ndal lidrershipit të saj lidhur me qëndrimin për reformën zgjedhore.   Gjinushi tha se kjo që bën Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.384Z

OSBE sërisht vërejtje për zgjedhjet në Dushk

14/12/2004  Prezenca e OSBE-së nuk i ka kursyer vërejtjet e saj për procesin zgjedhor në Dushk, duke akuzuar partitë politike për ndërhyrje në zgjedhjet e 12 tetorit. Me anë të një deklarate për shtyp, prezenca e OSBE-së në Tiranë, pavarësisht se e ka pranuar procesin e vot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.478Z

Lushnjë, zjarr te kodrat e fshatit Dushk, digjen shkurre dhe pemë

LUSHNJË- Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë kodrat e fshati Dushk në Lushnjë. Zjarri mësohet se ka përfshirë shkurre dhe pemë duke djegur një sipërfaqe të konsiderueshme. Një zjarrfikëse ka shkuar në vendngjarje , nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.650Z

Pogradec, i godet rrufeja teksa mblidhnin dushk, 1 vdes, 1 plagoset

POGRADEC- Dy persona janë goditur nga rrufeja pasditen e së premtes në Pogradec, ku fatkeqësisht njëri prej tyre ka mbetur i vdekur. Ngjarja u shënua pasditen e sotme në fshatin Carevë të Pogradecit. Ndërkohë, nga hetimet paraprake mësohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.573Z

Kush ka Dushk me pre…!

06/06/2005  Ç’KA NUK SHPREH LIGJI LEJOHET..NJË NGA SHPREHJET MË PARADOKSALE QË ASNJËHERË NUK MË KA PËLQYER, PASI TË OFRON NJË TOLERANCË TË PAANË PËR TË PALIGJSHMEN. PIKËRISHT, PREJ TOLERANCËS QË JEP, SHFRYTËZOHET TEJET NGA SUBJEKTE DHE INDIVIDË QË ASHTU SI ÇAKALLI,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama