Rezultate te kerkimit per termin: +Dushk

Total: 671
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.055Z

Lushnjë, traktori i shkakton vdekjen fermerit 50 vjeçar

Një 50 vjeçar ka gjetur vdekjen e menjëhershme, pasi është goditur nga freza e traktorit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Dushk të Lushnjës, ku ka humbur jetën Behar Shpata. Fermeri ishte duke pluguar tokën në momentin kur ndodhi ngjarja fatale për të, çka i mori jetën në më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.300Z

Alibali: PR-ja mbështet koalicione të mëdha

Në zgjedhjet e reja parlamentare republikanët do të mbështesin koalicionet e mëdha të sigurt se kjo formulë do ta çojë të djathtën drejt një mandati të dytë qeverisës. Nënkryetari i PR-së, Neritan Alibali, bëri dje të ditur se është në interes të të gjitha partive, si të vog

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.595Z

“Qerreti II”, pranga dy personave, trafikonin armë nga Mali i Zi

TIRANË – Blinin armë në Mal të Zi dhe më pas i shisnin në Shqipëri më shtrenjtë. Arrestohen dy trafikantët. Policia e Tiranës bën të ditur se ditën e djeshme, në sajë të operacionit policor të koduar “Qerreti II”, ka vënë në pranga Arif Zelon dhe Ermir Dalipajn. “Bazuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.431Z

Kapet arsenal armësh, arrestohet një

Belesh, 13 maj, NOA Policia e Elbasanit ka bërë të mundur arrestimin e një personi dhe sekuestrimin e një arsenali armësh dhe municioni. I arrestuari është Ylli Brahim Muça, 37 vjeç nga fshati Dushk i Belshit. Arrestimi i tij u bë i mundur mesditën e sotme pas informacioneve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.157Z

Gazetashitësi i plazhit. Prej 22 vitesh i shet dhe i komenton

Me kapele në kokë dhe gazetat në dorë, Isai, 54-vjeçari nga Dushku i Lushnjes, shet gazeta për pushuesit në zonën e Plepave në Durrës. Isai, që të gjithë e njohin me emrin Noçja, nofkë që i ka mbetur për shkak të një personazhi të Big Brother, ka mënyrën e tij të të dhënit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.360Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.492Z

EC: 10 vatra zjarri në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 10 vatra zjarri. Sipas Emergjencave Civile, në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar 100 punonjës zjarrfikës, 14 automjete zjarrfikëse, 90 forca ushtarake, 10 FNSH, rreth 70 punonjës të Pyjores e të bashkive dhe v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama