Rezultate te kerkimit per termin: +Edhe

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.631Z

Basha Edhe reforme edhe zgjedhje

brbrNdersa ne Tirane Partia Socialiste e ka bere te qarte se nese nuk miratohet reforma ne drejtesi vendi shkon ne zgjedhje te parakohshme nga Uashingtoni kryetari i PD Lulzim Basha deklaron se kjo dileme nuk ekziston per opoziten brbr brbrEdhe reformen ne drejtesi edhe zgjedhje te lira dhe te nders

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.446Z

Edhe polic edhe hajdut

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës dhe një punëtor i kompanisë “Delfini”, përgjegjës për t’i ruajtur rezervat e derivateve në ndërtesën e qeverisë janë arrestuar të enjten. Ata janë kapur n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.156Z

Tadic: Edhe Evropa, edhe Kosova

Me arritjen e marrëveshjes për bashkëpunimin rajonal, presidenti i Serbisë, Boris Tadiq, ka thënë se është konfirmuar politika “Edhe Evropa, edhe Kosova”.“Kosova, në forumet rajonale, nuk do të përfaqësohet si shtet i pavarur, por në përputhje me Rezolutën 1244 të OKB-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.974Z

Serbia edhe-edhe Kosova as-as

Transmetuar me 09012014 - 2106 Albin Kurti PUBLICITET Kundershtimet e Thacit ndaj kerkesave te Serbise jane vecse ne funksion te prodhimit te iluzioneve te qytetaret e Kosoves Gjithcka ne Kosoven e Qeverise behet per imazh Kosova eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.590Z

Edhe polic, edhe roje privat!

Ngjarja e rëndë, që ndodhi dy ditë më parë, kur një efektiv i forcave speciale vrau një shtetas me armën e shërbimit jo për arsye shërbimi, ka nxjerrë në pah një problem jo të vogël për drejtuesit e Policisë së Shtetit. Deri diku ngjarja mund të trajtohet si një vepër “e za

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.921Z

Gjini: Keq, edhe policia edhe Vetëvendosje

Ndryshe nga shoqëria civile dhe organizatat e ndryshme vendore e ndërkombëtare që e akuzojnë Policinë e Kosovës për përdorim të tepruar të dhunës në protestën e së hënës, e organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje, Ardian Gjini, Shef i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.951Z

Tadic Edhe BE-ne edhe Kosoven

Presidenti i dorëhequr i Serbisë, Boris Tadiç ka deklaruar se nëse rizgjidhet në krye të shtetit në balotazhin e së dielës do të vazhdojë me politikën e tij “Edhe BE-në, edhe Kosovën”. Deklaratën e tij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama