Rezultate te kerkimit per termin: +Edhe

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.918Z

Edhe ateistët dridhen kur shajnë Zotin

Gazeta ShqipNjë grup besimtarësh dhe një grup ateistësh iu nënshtruan një eksperimenti, gjë që zbuloi se emocionet ishin njësoj të larta kur bëhet fjalë për të sfiduar fuqinë mbinatyrore Studimi Mendjet dhe zemrat e ateistëve duket se nuk reagojnë njësoj. Ky është konkluzio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.947Z

Milani në alarm edhe për mesfushën

Milano - Dhimbjet e kokës shtohen akoma edhe më shumë për teknikun e Milanit, Karlo Ançeloti. Së fundmi problemet fizike janë shfaqur tek Senderosi, Pirlo, por edhe tek Sedorfi. Kujtojmë që Ançeloti nuk do të ketë në dispozician as Gatuzon deri në përfundim të këtij sezoni. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.926Z

Magjepsëse edhe pa makijazh

Nuk u vlerësua kot më e bukura e Ballkanit. Bukuroshja shqiptare Xhesika Berberi e cila që nga përzgjedhja modelja më e mirë vjet më parë në Shqipëri, ka kohë që ka shtrirë angazhimin e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerik&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.956Z

Juve mbron titullin, edhe matematikisht kampion

Juventusi edhe matematikisht është kampioni i Italisë. Zonja e Vjetër të dielën pasdite ne Torino mundi Palermon me rezultat 1-0, duke mbrojtur titullin e kampionit. Ishte Arturo Vidal (58) që shënoi golin e fitores për Juven duke i siguruar gjigantit italian titullin e 29-të në tokën it

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.149Z

Gripi i derrit rrezikon edhe Chelsean

Gripi i derrit rrezikon të shfaqet edhe tek Chelsea. Skuadra e Carlo Ancelottit do të mund ta kontaktonte këtë virus në sfidën e Premierligës së të shtunës që shkoi, ku u takua me Blackburn, ekip ky që tashmë është përfshirë nga ky virus. Këtë e ka bërë të ditur menaxheri i B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.194Z

FOTOT/ AUTOCHTHONOUS valëvitet edhe në Barcelonë

Banderola e famshme me Shqipërinë e Madhe e njohur me emrin 'AUTOCHTHONOUS', është shfaqur edhe 'Camp Nou'. 'AUTOCHTHONOUS', ka valvitur edhe në stadiumin e Barcelonës 'Camp Nou'.Katër tifozë nga Shkupi kishin shkuar për ta ndjekur ndeshjen mes Barcelonës dhe Eibarit, dhe ndër të tjera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.998Z

Kur bashkim therret edhe Ramiz Alia

E majta është katandisur aq "copë-copë" sa ditët e fundit thirrjeve për bashkimin e saj iu shtuan edhe ato të ish-presidentit të fundit komunist, Ramiz Alia. Bashkim po përse? Që e majta të fitojë në zgjedhjet e ardhshme. Kështu janë përpjekur ta përligjin thirrjen për bashkim dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama