Rezultate te kerkimit per termin: +Edhe

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.368Z

Edhe mir, edhe keq

Misioni i Fondit Monetar Ndrkombtar gjat vizits vlersuese nga 23 deri m 30 tetor n Prishtin, nuk sht ndar shum i knaqur me prparimin q kaKosova n fushn e ekonomis deri m tani. N raportin final t ktij misioni, t cilin e ka siguruar Expressi, Qeveria e Kosovs sht kritikuar pr rritje t shpenzimeve buxh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.378Z

Edhe vipa edhe kusherinj ?

Kush eshte kusherira e Angelina Jolie-se? Cfare lidhje ka Barack Obama me Brad Pitt-in? Po Ben Affleck me Matt Demon-in? Ja disa vipa me lidhje gjaku edhe pse te larget. /Indeksonline/  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.380Z

Edhe akuza, edhe premtime

Kandidatët për kryetar të Ferizajt, në ditën e dytë të kampanjës elektorale, kanë folur për ofertat e tyre për zhvillimin e kësaj komune. Por LDK’ja dhe PDK’ja shkëmbyen akuza kundër njëra-tjetrës për shfrytëzim të nxënësve të shkollave për qëllime të kampanjës. E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.414Z

Edhe e bukur edhe miliardere

Aktorja dhe bukuroshja Jessica Alba tani po tregohet edhe si ndërmarrëse e suksesshme, pasi kompania e saj The Honest CO. po vlerësohet shumë nga Wall Street. Të jetë vetëm një yll i filmit nuk ishte mjaft për Jessica Albën. Aktorja, e cila luan edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.996Z

Terheqja edhe taktike edhe konceptuale

Transmetuar me 26022014 - 1655 Albin Kurti PUBLICITET Kot thote Thaci qe lufta e UK-se ka qene lufte e drejte dhe e paster kur ne fjaline pasuese sprapset ai vete dhe nuk eshte ne gjendje te sakrifikoje aspak asnjehere per ta mbrojtur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.722Z

Edhe pushon, edhe punon

Nga Express më 29 gusht 2011 në ora 14:57 Çdo fundjavë, ajo është pranë Vlorës, në koncertet e radhës ku e ftojnë. Atmosfera që sjell muzika ‘live’ në klubet verore është gjithmonë e mirëpritur nga pushuesit që gëzojnë netët e vona po aq sa plazhin dhe detin gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.631Z

Basha Edhe reforme edhe zgjedhje

brbrNdersa ne Tirane Partia Socialiste e ka bere te qarte se nese nuk miratohet reforma ne drejtesi vendi shkon ne zgjedhje te parakohshme nga Uashingtoni kryetari i PD Lulzim Basha deklaron se kjo dileme nuk ekziston per opoziten brbr brbrEdhe reformen ne drejtesi edhe zgjedhje te lira dhe te nders

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama