Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.321Z

Edi Rama kurorezon martesen

Ne nje ceremoni madheshtore me rreth 800 te ftuar dhe me interesin maksimal te mediave dhe te opinionit publik Edi Rama kurorezoi dje me martese lidhjen e tij me Linda Bashen. Nje ngjarje e rendesishme per jeten e dy protagonisteve por jo me e vogel per interesin e opinionit. Ceremonia nisi pasditen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.700Z

Edi Rama i

• Kreu socialist Edi Rama ka censuruar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.653Z

Edi Rama, humbës profesionist

05-06-2011 / Gazeta 55 U bënë shumë prova e shumë humbje që na mundësojnë cilësimin e Edi Ramës si një humbës profesionist. Disa raunde zgjedhjesh të pjesshme, zgjedhjet e 2009-s, humbja kombëtare e 2011-s si dhe humbja personale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.462Z

EDI RAMA FYEN GAZETARËT

Ilir Yzeiri Ngjarja që po komentohet fort këto ditë është skandali i Edi Ramës me fotografinë e Obamës. Të gjithë janë në të drejtën e tyre që ta komentojnë atë gjest të Edi Ramës. Ka të drejtë Fatos Lubonja, ka të drejtë Lulëzim Basha dhe opozita. Të gjithë kanë të drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.227Z

Ku është Edi Rama?!

27-06-2011 / Gazeta 55 Kryetari humbës Edi Rama zhduket, në përpjekje për t’i dhënë kohë vetes të hartojë një strategji se si do përballjet me llogarikërkuesit brenda partisë. Dalja në ilegalitet po shoqërohet me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.083Z

Edi Rama zhgenjeu nderkombetaret

Transmetuar me 28042015 - 2339 PUBLICITET Gazeta greke Kathimerini ka shkruar nje editorial te saj lidhur me qendrimin e Edi Rames per bashkimin e Shqiperise me Kosovenbr br Gazeta shkruan se me deklaratat nacionaliste kryeministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.291Z

Edi Rama viziton të shtunën Preshevën

Share Kryetari i Partisë Socialiste të Shqipërisë, Edi Rama, do të jetë në Preshevë ditën e shtunë. Lajmi u publikua fillimisht nga mediat lokale të komunës së Preshevës, ndërkohë që vizitën e ka konfirmuar edhe Erion Veliaj, një nga organizatorët. Kjo viz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama