Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Ramn

Total: 117
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.787Z

PD: Edi Rama lidhje me krimin e organizuar

Pas arrestimit dje t Skerdian Bajramit, njrit nga eksponentt e bands kriminale t Zani aushit, Partia Demokratike rishtas akuzon kreun e Partis Socialiste, Edi Rama pr lidhjet e tij mafioze me bandat kriminale, kur i arrestuari m i fundit sht sipas demokratve bashkpuntori kryesor n prpjekjet e Rams p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.041Z

Paditë, Edi Rama kërkon burgosjen e qeverisë

Rama, 9 padi kundër ministrave dhe deputetëve të PD-së Pasi sht bindur se betejn me kutit e ka t humbur, kryesocialisti dhe kryebashkiaku i Tirans, Edi Rama, nis nj betej t re me mazhorancn qeverisse. Ngjan me lajthitjen e radhs s ktij njeriu q duket se ka humbur edhe ekuilibr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.855Z

Meta; as me Ramn e as pa Ramn

Ftesa q Shqipria mori pr antarsim n NATO n samitin e Bukureshtit, edhe politiks s Tirans i dha nj start drejt konflikteve dhe strategjive t tyre pr t qen sa m t dukshme para eletoratit. N kt mes, ka disa t vrteta t pakundrshtueshme. Sado t ndahet opozita, si do q t jen reagimet e partive t vogla prf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.490Z

Bingo në ILDKP, do të hetohet pasuria e Edi Ramës

Bingo n Inspektoriatin e Lart t Deklarimit dhe Kontrollit t Paurive. Shorti elektronik i hedhur n kt inspektoriat, ka nxjerre edhe emrin e kryesocialistit Edi Rama, njkohsisht kryetar i Bashkis s Tirans, m t madhe n vend. Shorti e ka przgjedhur Edi Ramn bashk me 108 zyrtar t tjer, pasuria e t cilve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.855Z

Meta: 48 or Rams

Kreu i LSI-s n nj konferenc pr shtyp sht shprehur i gatshm pr t takuar Kreytarin e Partis Socialiste Edi Rama. Meta u shpreh se n 48 ort n vijim sht I gatshm q do minut t takohet me Ramn duket qart se kjo sht thirrja e fundit drejtuar kreut socialist. Kjo sht thirrja e fundit pr Ramn para se t hn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.080Z

Paloka: Rama, presion për fshehjen e vendimit të GJND-së

Deputeti Edi Paloka akuzon Edi Ramn se sfumoi qllimisht lajmin pr Kosovn, duke urdhruar gazetat e tij t prqendrohen vetm tek Shrbimi Informativ Shtetror. “N dark, kur t gjith shqiptart po festonin, dhe n Tiran po hidheshin fishekzjarre, urdhroi t gjitha gazetat e tij q la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.576Z

Bejtja: Ndërkombëtarët trajtuan Ramën si një avion jashtë kontrollit Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.

Drejtori i Informacionit n TV Klan, Andi Bejtja, thot se ndrkombtart e trajtuan Edi Ramn njsoj si me rastin e nj avioni t dal jasht kontrollit, t cilin e uln n pistn m t afrt dhe pilotit t tij, pasi i dhan nj dark t restorant "Krokodili" i than q t kthehej n destinacion me makin.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama