Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Ramn

Total: 117
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.443Z

Edi Ramën e zënë ethet e zgjedhjeve lokale

Krerëve të rinj të PS-së: Shuani qejfmbetjet, gati për zgjedhjet Kur akoma nuk ka realizuar hetimin e zgjedhjeve t shkuara parlamentare, kryetari i PS-s, Edi Rama, e ka futur partin n ethet e zgjedhjeve t ardhshme lokale t 2011-s. Megjithse ai disa her ka ln t kuptohet se mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.436Z

PD, Ramës: Tu përgjigjet akuzave publike për gjobëvënie

Partia Demokratike i ka krkuar srish kreut t Bashkis s Tirans, Edi Rama t’u jap prgjigje akuzave publike pr vnie gjobash ndaj biznesit t ndrtimit. Deputeti demokrat, Eduard Halimi kujtoi pr kt faktet e ofruara nga deputetja Albana Vokshi t mbshtetura m hert dhe nga deklarime publike t vet ndrt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.477Z

Bashkia padit mazhorancën në prokurori

Bashkia e Tirans, prmes zdhnsit Florian Serjani, depozitoi dje pran prokuroris s Tirans listn e padive t ngritura nga Bashkia e Tirans drejt t gjith krerve t mazhorancs, q kan akuzuar padrejtsisht kryetarin e bashkis, Edi Rama. Sipas Serjanit, mes padive, t cilat ai i lexoi pr m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.713Z

Harasani: Rama po bën lojën e PDsë

Ashprsohet gjuha mes 2 grupimeve n partin m t madhe t opozits. N prgjigje t disa deklaratave mediatike t Rames, Andis Harasani pjes e grupimit t deputetve q kan kritikuar hapur aksionet politike t ndrmarra nga kryesocialisti pas humbjes n 28 qershor, e akuzon Ramn se po bn nj loj t frymzuar nga mazh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.976Z

Berisha pas Brukselit: Gati t takoj Ramn

Jam i gatshëm të takohem me kryetarin e opozitës, Edi Rama, në çdo moment, për të mos penguar procesin e integrimit dhe liberalizimit të vizave. Kjo ishte deklarata që bëri Kryeministri Berisha pas takimeve intensive në Bruksel me krerët më të lartë të institucioneve euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.825Z

Manjani: Rama po hakmerret ndaj atyre që mendojnë ndryshe

Antari i Asambles s PS, Ylli Manjani deklaron se kreu i selis roz Edi Rama, nuk ka asnj qllim t bj transparencen e zgjedhjeve t 28 qershorit. Pr t forcuar kt deklarim, Manjani thot se Rama nuk prdori qllimisht mekanizma ligjor, t cilt ojn tek ky objektiv. Logjik, q sipas tij, t sjell n arsyetimin se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.865Z

Gjendja politike, Fyle telefonon Berishn dhe Ramn

Komisioneri Europian për Zgjerimin Shtefan Fyle sqaroi se liberalizimi i vizave dhe opinioni për statusin kandidat, ku luan rol dhe mosfunksionimi i duhur i parlamentit, janë dy cështje të ndara. Për heqjen e vizave kriteret janë teknike dhe nuk është shtuar asgjë e re nga c'

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama