Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Ramn

Total: 117
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.783Z

Përfundon pyetësori i KE për statusin e vendit kandidat

Qeveria prfundon punn me t 2283 pyetjet e Pyetsorit Europian ose me t 35 kapitujt e tij. Kryeministri Sali Berisha i parapriu miratimit nga Komiteti Ndrministror i Integrimit edhe t 5 kapitujve t fundit t dokumentit europian, duke njoftuar plotsimin e dokumentit mbi bazn e t cilit, KE do t bj vlersi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.853Z

Meta: Ftesa e Rams demagogji

Menjher pas thirrjes s kryetarit t PS-s Edi Rama pr nj bashkim t ri politik, ka reaguar ashpr kryetari i LSI-s, Ilir Meta. N nj deklarat pr shtyp, Meta u shpreh se kurrsesi nuk mund t pranonte nj ofert t till fallso nga lideri i PS-s, i cili tradhtoi koalicionin e majt. Nuk mund t jemi n nj koalicio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.854Z

Ceka: Jo m me Ramn, por me LSI-n

Kreu i PAD-s Neritan Ceka ka prjashtuar do mundsi bashkpunimi me Partin Socialiste. N nj prononcim pr media tai e cilsoi sit pamundur nj bashkpunim t till duke hedhur iden e nj tjetr koalicioni t drejtuar nga lvizja Socialiste pr Integrim. Sipas tij, PAD dhe partit e tjera t vogla t majta q mbetn t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.869Z

Berisha akuzon: Rama t jap llogari

Kryeministri Sali Berisha ka vijuar me akuza t ashpra ndaj kreut socialist, Edi Rama. I gjendur n Vor pr inagurimin e nj shkolle 9-vjeare, Berisha akuzoi Ramn se ka abuzuar me fondet e qeveris. Edvin Rama t dal dhe t tregoj s eku i ka uar fondet e qeveris pr 18 shkolla. Un do t marr pjes edhe n inag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.650Z

Lohan n selin e PS-s, takim me Ramn

Ambasadori i Komisionit Europian, Helmut Lohan zhvilloi sot një takim me kreun e Partisë Socialiste, Edi Rama, në ambientet e selisë rozë. Takimi nuk ishte njoftuar për mediat, ndërkohë që gazetarët kanë pikasur praninë e Lohan në selinë e PS-së, ndërsa ndodheshin të pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.814Z

Akuzat, Albana Vokshi kërkon hetimin e Ramës

Deputetja e PD-s, Albana Vokshi, n prgjigje t deklaratave t vazhdueshme t PS-s pr t ngritur tym pa paraqitur asnj fakt konkret apo dokument komprometues, rikonfirmon se as ajo dhe as familja e saj nuk kan ndikuar n asnj rast n marrjen e licencave apo lejeve koncesionare n favor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.208Z

PD, komision hetimor për pasurinë e deputetëve

Deputett demokrat, Luiano Boi, Albana Vokshi dhe Gerti Bogdani akuzuan Edi Ramn dhe bashkpuntort e tij pr korrupsion Partia Demokratike i krkoi dje kryetarit t Partis Socialiste, Edi Rams, konsensusin pr ngritjen e nj komisioni hetimor parlamentar pr pasurit e deputetve t majt dhe t djatht. Nga ana

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama