Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Ramn

Total: 117
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.490Z

Bingo në ILDKP, do të hetohet pasuria e Edi Ramës

Bingo n Inspektoriatin e Lart t Deklarimit dhe Kontrollit t Paurive. Shorti elektronik i hedhur n kt inspektoriat, ka nxjerre edhe emrin e kryesocialistit Edi Rama, njkohsisht kryetar i Bashkis s Tirans, m t madhe n vend. Shorti e ka przgjedhur Edi Ramn bashk me 108 zyrtar t tjer, pasuria e t cilve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.855Z

Meta: 48 or Rams

Kreu i LSI-s n nj konferenc pr shtyp sht shprehur i gatshm pr t takuar Kreytarin e Partis Socialiste Edi Rama. Meta u shpreh se n 48 ort n vijim sht I gatshm q do minut t takohet me Ramn duket qart se kjo sht thirrja e fundit drejtuar kreut socialist. Kjo sht thirrja e fundit pr Ramn para se t hn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.080Z

Paloka: Rama, presion për fshehjen e vendimit të GJND-së

Deputeti Edi Paloka akuzon Edi Ramn se sfumoi qllimisht lajmin pr Kosovn, duke urdhruar gazetat e tij t prqendrohen vetm tek Shrbimi Informativ Shtetror. “N dark, kur t gjith shqiptart po festonin, dhe n Tiran po hidheshin fishekzjarre, urdhroi t gjitha gazetat e tij q la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.576Z

Bejtja: Ndërkombëtarët trajtuan Ramën si një avion jashtë kontrollit Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.

Drejtori i Informacionit n TV Klan, Andi Bejtja, thot se ndrkombtart e trajtuan Edi Ramn njsoj si me rastin e nj avioni t dal jasht kontrollit, t cilin e uln n pistn m t afrt dhe pilotit t tij, pasi i dhan nj dark t restorant "Krokodili" i than q t kthehej n destinacion me makin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.415Z

Sheshi, Berisha: Olldashi t takoj Ramn

Kryeministri Sali Berisha i kërkoi sot në mbledhje të qeverisë ministrit të Transporteve Sokol Olldashi që të takojë kryebashkiakun Edi Rama për cështjen e sheshit "Skënderbej". Shefi i qeverisë theksoi se cështja e sheshit duhet të trajtohet në mënyrën më se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.421Z

Londër, Edi Rama nuk pritet nga asnjë laburist

Asnjë njoftim zyrtar për vizitën dyditore në Britani Nuk dihet akoma nse vizita dyditore e Edi Rams, kryetar i Partis Socialiste, n Londr ishte nj vizit private apo zyrtare. Asnj njoftim zyrtar nuk ka pasur nga zyra e shtypit n kt parti pr takimet dhe axhendn e lvizjeve t tij n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.443Z

Edi Ramën e zënë ethet e zgjedhjeve lokale

Krerëve të rinj të PS-së: Shuani qejfmbetjet, gati për zgjedhjet Kur akoma nuk ka realizuar hetimin e zgjedhjeve t shkuara parlamentare, kryetari i PS-s, Edi Rama, e ka futur partin n ethet e zgjedhjeve t ardhshme lokale t 2011-s. Megjithse ai disa her ka ln t kuptohet se mun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama