Rezultate te kerkimit per termin: +Edi +Ramn

Total: 117
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.080Z

Paloka: Rama, presion për fshehjen e vendimit të GJND-së

Deputeti Edi Paloka akuzon Edi Ramn se sfumoi qllimisht lajmin pr Kosovn, duke urdhruar gazetat e tij t prqendrohen vetm tek Shrbimi Informativ Shtetror. “N dark, kur t gjith shqiptart po festonin, dhe n Tiran po hidheshin fishekzjarre, urdhroi t gjitha gazetat e tij q la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.576Z

Bejtja: Ndërkombëtarët trajtuan Ramën si një avion jashtë kontrollit Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.

Drejtori i Informacionit n TV Klan, Andi Bejtja, thot se ndrkombtart e trajtuan Edi Ramn njsoj si me rastin e nj avioni t dal jasht kontrollit, t cilin e uln n pistn m t afrt dhe pilotit t tij, pasi i dhan nj dark t restorant "Krokodili" i than q t kthehej n destinacion me makin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.415Z

Sheshi, Berisha: Olldashi t takoj Ramn

Kryeministri Sali Berisha i kërkoi sot në mbledhje të qeverisë ministrit të Transporteve Sokol Olldashi që të takojë kryebashkiakun Edi Rama për cështjen e sheshit "Skënderbej". Shefi i qeverisë theksoi se cështja e sheshit duhet të trajtohet në mënyrën më se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.421Z

Londër, Edi Rama nuk pritet nga asnjë laburist

Asnjë njoftim zyrtar për vizitën dyditore në Britani Nuk dihet akoma nse vizita dyditore e Edi Rams, kryetar i Partis Socialiste, n Londr ishte nj vizit private apo zyrtare. Asnj njoftim zyrtar nuk ka pasur nga zyra e shtypit n kt parti pr takimet dhe axhendn e lvizjeve t tij n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.443Z

Edi Ramën e zënë ethet e zgjedhjeve lokale

Krerëve të rinj të PS-së: Shuani qejfmbetjet, gati për zgjedhjet Kur akoma nuk ka realizuar hetimin e zgjedhjeve t shkuara parlamentare, kryetari i PS-s, Edi Rama, e ka futur partin n ethet e zgjedhjeve t ardhshme lokale t 2011-s. Megjithse ai disa her ka ln t kuptohet se mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.436Z

PD, Ramës: Tu përgjigjet akuzave publike për gjobëvënie

Partia Demokratike i ka krkuar srish kreut t Bashkis s Tirans, Edi Rama t’u jap prgjigje akuzave publike pr vnie gjobash ndaj biznesit t ndrtimit. Deputeti demokrat, Eduard Halimi kujtoi pr kt faktet e ofruara nga deputetja Albana Vokshi t mbshtetura m hert dhe nga deklarime publike t vet ndrt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.477Z

Bashkia padit mazhorancën në prokurori

Bashkia e Tirans, prmes zdhnsit Florian Serjani, depozitoi dje pran prokuroris s Tirans listn e padive t ngritura nga Bashkia e Tirans drejt t gjith krerve t mazhorancs, q kan akuzuar padrejtsisht kryetarin e bashkis, Edi Rama. Sipas Serjanit, mes padive, t cilat ai i lexoi pr m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama