Rezultate te kerkimit per termin: +Eduard +Halimi

Total: 3230
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.101Z

Eduard Halimi dorëzon mandatin e deputetit

Përfaqësuesi i Partisë Demokratike në qarkun e Beratit, Eduard Halimi, ka dorëzuar sot mandatin e deputetit. Në një postim të gjatë në Facebook, ish-deputeti demokrat tashmë, shkruan se do të nisë një projekt të ri ndërkombëtar network. Sot kam dorëzuar mandatin e deputetit pasi n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.066Z

Eduard Halimi largohet nga komisioni për reformën në drejtësi, vjen Bylykbashi

Deputeti i Partisë Demokratike, Eduard Halimi do të largohet nga komisioni i posaçëm për reformën në drejtësi. Lajmi është bëtë me dije nga deputeti demokrat, Arben Imami gjatë një emisioni televiziv dhe është konfirmuar nga burime brenda PD. Sipas PD, largimi i Halimit nga ky komi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.551Z

Eduard Halimi: Nuk do e presim shtatorin

Sekretari i grupit parlamentar të PD-së: I kemi të gjitha mjetet për të rivendosur institucionet në kuadrin kushtetues Sekretari i grupit parlamentar demokrat, Eduard Halimi, ka bërë me dije se shumica parlamentare nuk do ta presë shtatorin për të pasur konstituimin e gjykatës në fjal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.353Z

Eduard Halimi: Rama po mbron Koço Kokëdhimën nga drejtësia

Deputeti i Partisë Demokratike, Eduart Halimi ka akuzuar këtë të hënë kryeministrin Rama se, pengon drejtësinë dhe përkrah korrupsionin. Edhe pse lufta kundër korrupsionit dhe reforma në drejtësi janë prioritete kryesore për vendin, siç u theksua edhe dje nga sekretari amerikan i S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.043Z

Eduard Halimi: Helmi i mbetjeve troket kudo, unë jam shembulli

Deputeti i PD-së, Eduard Halimi, ka lexuar në Kuvend kërkesën e opozitës për referendum për importin e mbetjeve. Halimi tha se gabon ai që mendon se helmi i mbetjeve nuk troket në derën e tij. Sipas tij, vetë Halimi është shembulli për këtë gjë. Shume prej jush ketu mendojne se n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.867Z

Eduard Halimi deputet, upagua edhe si Avokat i Shtetit

Të tjera rreth shkrimit Deklarata: "Nëse provohet, largohem" TIRANE- Ministri aktual i Drejtësisë, Eduard Halimi është paguar te institucioni i Avokatit të Shtetit edhe tre muaj pas shpalljes së tij si deputet i Kuvendit të Shqipërisë në 2009. Gazeta Shqiptarja.com zbad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.132Z

Zv/ministri i Drejtësisë Eduard Halimi, emërohet Avokat i Shtetit

TIRANE – Transferime në Ministrinë e Drejtësisë, zëvendësministri Eduard Halimi, shkon të kryesojë Avokatin e Shtetit, ndërsa kreu i kodifikimeve pritet të marrë detyrën e zv/ministrit të dikasterit të drejtësisë. Burime zyrtare të Ministrisë së Drejtësisë pohojnë faktin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama