Rezultate te kerkimit per termin: +Eduard +Shalsi

Total: 1576
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.684Z

Eduard Shalsi, menaxher i fushatës së PS

Eduard Shalsi do jetë menaxheri i fushatës së Partisë Socialiste. Deputeti do të drejtojë fushatën në të gjithë Shqipërinë, ndërsa ishte i pranishëm dje në takimin mes PS dhe LSI me kandidatin e Tiranës, Erion Veliaj. Kryeministri Edi Rama ka kërkuar që fushata e PS dhe LSI të je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.433Z

Eduard Shalsi: Imami do të pasohet edhe nga të tjerë

Deputeti socialist, Eduard Shalsi, një prej personave që ka artikuluar akuzat e PS-së ndaj Arben Imamit në kohën që PS ishte në opozitë, ka thënë se padia ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes do të pasohet nga padi për ish-ministra të tjerë. Transparenca e plotë mbi atë që ka ndodhur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.991Z

Një gafë alla Eduard Shalsi nga ana e Berishës apo

Që kur deklaroi në një emision televiziv, se edhe socialistët do të vjedhin kur të vijnë në pushtet, por do e bëjnë me stil, Eduard Shalsi nuk njohu ditë të mira në karrierën politike. Megjithatë, një ditë më parë në Kuvend, kur sërish ishte protagonisti kryesor me fjalimet e g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.172Z

Ngricat, përplasen 7 automjete, mes tyre edhe makina e deputetit Eduard Shalsi

Share Deputeti socialist, Eduard Shalsi, është përfshirë në një aksident automobilistik gjatë mëngjesit të sotëm. Për fat, Shalsi nuk ka pësuar dëmtime gjatë aksidentit. Aksidenti ka ndodhur në aksin Milot-Rrëshen, ku janë përfshirë i automjete. Mësohet se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.531Z

Eduard Shalsi Coroditjeqe i le qytetaret thate

Sipas nenkryetarit te Komisionit Eduard Shalsi kjo rremuje per hipotekimet shkaktohet nga pamundesia qeveritare dhe bashkiake per te zgjidhur problemetZoti Shalsi si ish-nenkryetar i Bashkise se kryeqytetit si e gjykoni perplasjen aktuale midis ministrise dhe pushtetit vendor per hipotekimetPer mua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.266Z

Akuzat ndaj Rrahman Selmanllarit, paditet deputeti i PS Eduard Shalsi

Tiranë, 20 gusht, NOA Debatet mes mazhorancës dhe opozitës nga selitë e partive politike do të kalojnë në sallat e seancave gjyqësore. Biznesmeni Rrahman Selmanllari, një prej emrave më të lakuar nga Partia Socialiste do të bëjnë kallëzim penal ndaj deputetëve të selisë rozë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.290Z

Deputeti Eduard Shalsi i shkruan Topallit dhe i ankohet për Jemin Gjanën

Share Deputeti socialist, njëherësh nënkryetar i komisionit parlamentar të Veprimtarive Prodhuese, Tregtisë dhe Mjedisit Eduard Shalsi nëpërmjet një letre të hapur i është drejtuar kreut të këtij komisioni Jemin Gjana, duke nënvizuar se puna e këtij komisioni është përkeqësuar.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama