Rezultate te kerkimit per termin: +Eduard +Shalsi

Total: 1576
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.531Z

Eduard Shalsi Coroditjeqe i le qytetaret thate

Sipas nenkryetarit te Komisionit Eduard Shalsi kjo rremuje per hipotekimet shkaktohet nga pamundesia qeveritare dhe bashkiake per te zgjidhur problemetZoti Shalsi si ish-nenkryetar i Bashkise se kryeqytetit si e gjykoni perplasjen aktuale midis ministrise dhe pushtetit vendor per hipotekimetPer mua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.266Z

Akuzat ndaj Rrahman Selmanllarit, paditet deputeti i PS Eduard Shalsi

Tiranë, 20 gusht, NOA Debatet mes mazhorancës dhe opozitës nga selitë e partive politike do të kalojnë në sallat e seancave gjyqësore. Biznesmeni Rrahman Selmanllari, një prej emrave më të lakuar nga Partia Socialiste do të bëjnë kallëzim penal ndaj deputetëve të selisë rozë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.290Z

Deputeti Eduard Shalsi i shkruan Topallit dhe i ankohet për Jemin Gjanën

Share Deputeti socialist, njëherësh nënkryetar i komisionit parlamentar të Veprimtarive Prodhuese, Tregtisë dhe Mjedisit Eduard Shalsi nëpërmjet një letre të hapur i është drejtuar kreut të këtij komisioni Jemin Gjana, duke nënvizuar se puna e këtij komisioni është përkeqësuar.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.115Z

Eduard Shalsi: Basha po mashtron haptazi qytetarët e Tiranës

Deputeti socialist Eduard Shalsi deklaroi dhe se kandidati demokrat, Lulzim Basha, po mashtron haptazi banorët që takon në Tiranë. “Mësova se kishte ardhur këtej vërdallë Luli i Saliut. Më vjen mirë që po fillon të njohë rrugët e Tiranës – më thonë banorët – por të paktën t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.176Z

Shalsi leter Jemin Gjanes

E diel 06 Maj 2012 1537 Eduard Shalsi Pas incidentit ne komisionin e veprimtarive prodhuese deputeti socialist Eduard Shalsi denoncon funksionimin politik te ketij komisioni. Nepermjet nje letre drejtuar Jemin Gjanes kryetarit demokrat te komisionit te veprimtarive prodhuese Shalsi deklaron s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.918Z

Eduard Shalsi flet për herë të parë si ministër, çfarë thotë për 4 të shkarkuarit

Deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Shalsi ka komentuar për herë të parë në media propozimin e kryeministrit Rama për të qenë, ministri i ri i Pushtetit Vendor, në vend të Bledi Çuçit. I ftuar në emisionin Tonight Ilva Tare, ai tha se është hera e parë që ndodh në Shqipëri që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.890Z

Shalsi: Qeveria ka kapitulluar

Gazeta ShqipZjarret Situata alarmante e zjarreve në malin e Dajtit ka bërë që një grup deputetësh socialistë të shkojnë në terren për të parë nga afër se çfarë po ndodh. Deputetët Eduard Shalsi, Besnik Baraj dhe Xhemal Qefalia i kanë rënë sërish kambanave për situatën e jasht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama