Rezultate te kerkimit per termin: +Edvin +Rames

Meta: total 659 / total_found 659 / time 0.001 / keyword[0] edvin / docs[0] 4836 / hits[0] 7945 / keyword[1] rames / docs[1] 9659 / hits[1] 15099 /
Sheshi Skënderbej, kompanisë ku punon vajza e gruas së Ramës
  • 2016-04-10

Sheshi Skënderbej, kompanisë ku punon vajza e gruas së Ramës

Thjeshtri Rama dhe aferat e tij te medha, tronditese e korruptive me sheshin "Skenderbej"! Nga Sali Berisha Kompania qe Edi Rama shpalli si fituese te projektimit te sheshit Skenderbej eshte e njejta kompani qe ka projektuar edhe sarajet 58 metroshe te Surrelit. - Kompania qe fiton projektin nga E

Positmi i Lolitës për Ramën gay tërheq vëmendjen e Berishës
  • 2016-04-04

Positmi i Lolitës për Ramën gay tërheq vëmendjen e Berishës

Nga Sali Berisha Sihariqet e medha te Rames (Nastradinit) per Vloren! Te dashur miq, Edvin Kristaq Rama perdori ëeekendin per serialin e ri te genjeshtrave per Vloren. Keshtu Rama premtoi: -Korridorin Vlore -Himare, pra autostraden se paku me 6 korsi dhe tunelin me dy tuba ne Llogara dhe pese tun

Berisha ironizon Kongresin e PS: Gëzuar kryetarin tuaj të përjetshëm. Amin!
  • 2016-03-19

Berisha ironizon Kongresin e PS: Gëzuar kryetarin tuaj të përjetshëm. Amin!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar në rrjetet sociale mbledhjen e Kongresit të Partisë Socialiste, teksa e vë theksin tek fakti se nuk do të mbahen zgjedhje të reja, por do të rikonfirmohet mandati i kryetarit aktual. Sipas Berishës, Rama "riktheu Partine Socialiste në kohërat më

No Pic available
  • 2016-03-19

Nuk mund të mungonte një koment i Berishës për Kongresin e PS, ja çfarë thotë

Ish-kryeministri Sali Berisha është një nga ndjekësit më të interesuar të Kongresit të Partisë Socialiste. Ai nuk ka vonuar të bëjë një reagim në Facebook, duke ironizuar punimet e Kongresit të Partisë Socialiste që zhvillohen në Pallatin e Kongreseve. Berisha shkruan se në Kongre

Kongresi i PS Berisha Gezuar kryetarin e perjetshem
  • 2016-03-19

Kongresi i PS Berisha Gezuar kryetarin e perjetshem

Transmetuar me 19032016 - 1215 Ish- Kryeministri Sali Berisha ka komentuar kongresin e Partise Socialiste duke thene se eshte kongres pa gare dhe se kryetari eshte i perjetshembr br Ne nje postim te bere ne profilin e tij ne Facebo

Balla Zgjedhje te parakohshme Berisha Jo me Ramen kryeminister
  • 2016-03-18

Balla Zgjedhje te parakohshme Berisha Jo me Ramen kryeminister

Transmetuar me 17032016 - 1634 Lajme te lidhura Basha Duam edhe reformen ne drejtesi duam dhe zgjedhje te parakohshme Tirane 17 mars 2016 NOAal - Kur demokratet po benin ritualin e braktisjes se Parlamentit pas apelit nga Sali Beri

Mandati i deputetit Suli Berisha Mosbindje civile ndaj shumices
  • 2016-03-17

Mandati i deputetit Suli Berisha Mosbindje civile ndaj shumices

Transmetuar me 17032016 - 1406 Tirane 17 mars 2016 NOAal - Deputetet e opozites jane kthyer ne Kuvend per te kerkuar cuarjen ne Kushtetuese te mandatit te deputetit te PS-se Rakip Sulit por ne Kuvend nuk gjeten mbeshtetjebr br Kerk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama