Rezultate te kerkimit per termin: +Edvin +Rames

Meta: total 659 / total_found 659 / time 0.001 / keyword[0] edvin / docs[0] 4836 / hits[0] 7945 / keyword[1] rames / docs[1] 9659 / hits[1] 15099 /
Berisha zgjohet keq: Një lajm i zi për shqiptarët!
  • 2016-12-30

Berisha zgjohet keq: Një lajm i zi për shqiptarët!

Berisha nuk rresht së dhëni alarme në Facebook. Mëngjesin e sotëm ai ka përsëritur një deklaratë të pak ditëve më parë ku thoshte se Shqipërisë do ti hiqen vizat. Këtë radhë Berisha është frymëzuar nga një artikull i Le Monde lidhur me kërkesat për azil të shqiptarëve n

Pas akuzave të ambasadorëve Lu, Vlahutin dhe BE ndaj PD, reagon Paloka: Edhe Trump i kishte kundër të gjithë, por fitoi!
  • 2016-12-07

Pas akuzave të ambasadorëve Lu, Vlahutin dhe BE ndaj PD, reagon Paloka: Edhe Trump i kishte kundër të gjithë, por fitoi!

A po e pengon Partia Demokratike hapjen e negociatave për anëtarësimin drejt BE-së me kundërshtinë e saj ndaj Vettingut? Jo, pasi PD-ja ka një të vërtetë që bërtet fort. Nuk ka ngatërresë fjalësh,- shprehet nënkryetari i PD-së Edi Paloka, në një intervistë për Koha Jonë. Pa

Berisha bën thirrje për reagim: Ta bllokojmë Ramën në aeroport! Por komentuesit nuk e marrin seriozisht
  • 2016-11-13

Berisha bën thirrje për reagim: Ta bllokojmë Ramën në aeroport! Por komentuesit nuk e marrin seriozisht

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka bërë thirrje per reagim ndaj “cinizmit te Rames” qe udheton ne Nju Jork teksa ne vend ka permbytje. Ne te gjithë këtë situate katastrofe natyrore, Edvin Kristaq Rama ne nje akt te paimagjinueshëm për një kryeministër qe ndjen minimumin e për

No Pic available
  • 2016-11-13

Berisha: Vendi në katastrofë natyrore, Rama ikën në Nju Jork për të hapur ekspozitën e zhgaravinave

Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një statusi në Facebook thekson se Edi Rama nuk ka dhënë asnjë qindarkë për familjet e përmbytura nga moti i keq, por ka ikur në Nju Jork për punët e tij. Sipas Berishës, në çdo vend të botës, qytetarët do reagonin më së paku duke e bllok

Berisha Prapa Himares interesat mafioze Rama i papergjegjshem
  • 2016-11-04

Berisha Prapa Himares interesat mafioze Rama i papergjegjshem

Transmetuar me 03112016 - 1726 Tirane 3 nentor 2016 NOAal - Ish-kryeministri Sali Berisha ka pushtuar foltoren e Kuvendit kete pasdite ku ka hedhur akuza pafund ndaj rivalit te tij me te madh politik kryeministrit Edi Ramabr br Duke folur per ceshtjen e Hi

No Pic available
  • 2016-09-01

Blerina Gjylameti në Lurë me biznesmenin, mëson të gjuajë më pistoletë

Ish-kryeministri Berisha shkruan në profilin e tij në Facebook, se biznesmeni Ymer Lala, i përfolur edhe në rastin e atentatit ndaj Tom Doshit ka mësuar se si të qëllojë me armë deputeten e PS­së, Blerina Gjylametin. Duke iu referuar një SMS­-je të një qytetari dixhital, Berisha thot

Perbindeshi i ndertimeve te paligjshme ne Tirane shpall vjedhjen ndaj shtetit si bamiresi ndaj tij!
  • 2016-08-24

Perbindeshi i ndertimeve te paligjshme ne Tirane shpall vjedhjen ndaj shtetit si bamiresi ndaj tij!

Nga Sali Berisha Deputeti i Edvin Shullazit, kampioni i ndertimeve te paligjshme ne Tirane, me te pakten 8 objekte te ndertuara pa leje ndertimi dhe me shtesa katesh mbi objektet e paligjshme, pervetesues i miliarda lekeve te takspaguesve me tendera qe i fiton qofte dhe me 220 milione leke me sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama