Rezultate te kerkimit per termin: +Edvin +Rames

Meta: total 659 / total_found 659 / time 0.001 / keyword[0] edvin / docs[0] 4836 / hits[0] 7945 / keyword[1] rames / docs[1] 9659 / hits[1] 15099 /
Berisha i rikthehet asaj që bën më mirë, përçarjes Veri-Jug. Akuza të forta Ramës për diskriminim ndaj Veriut
  • 2016-08-23

Berisha i rikthehet asaj që bën më mirë, përçarjes Veri-Jug. Akuza të forta Ramës për diskriminim ndaj Veriut

Kryeministri Edi Rama kohët e fundit po publikon foto nga qytete ku janë investuar për të ndryshuar pamjen e tyre. Madje pak më parë publikoi dhe në foto ku tregon rilindjen e Shkodrës, ditë më parë dhe të Kurbinit, të Lezhës, të Krujës, të Malësisë së Madhe etj., që janë n

Berisha: Rama, urrejtje biologjike dhe patologjike për Veriun
  • 2016-08-23

Berisha: Rama, urrejtje biologjike dhe patologjike për Veriun

"Qytetari dixhital denoncon: Urrejtjen aterore antikombetare te Edvin Kristaq Rames per Veriun e Shqiperise, qe ai konstaton vetem duke ndjekur FB e tij! Me kete rate dua i them qytetarit dixhital, z. E.Z se kjo urrejtje patologjike qe ju keni konstatuar vetem duke lexuar FB e tij eshte vetem maja

No Pic available
  • 2016-08-22

Berisha: Ja si vjedh Rama me Abazin!/ Balla: Ja kati shtesë i Bashës

Foto 1 nga 7 Një replikë në distancë ka patur sot, edhe pse indirekte, ndërmjet deputetëve Sali Berisha dhe Taulant Balla. Deputeti demokrat ka akuzuar se "Sadri Abazi merr 55.000 euro qera nga Cela i Rames. Posta i paguan atij 2 here me shtrenjte se sa ne Bllok qerane e metrit katror

Vizita e Rames ne Serbi Berisha Je thjeshte nje Ufo i vertete ne politike
  • 2016-08-21

Vizita e Rames ne Serbi Berisha Je thjeshte nje Ufo i vertete ne politike

Transmetuar me 19082016 - 2024 Ish-kryeministri Sali Berisha e ka quajtur kryeministrin Edi Rama trashegimtar te tradites aterore te servilizmit sipas tij te neveritshem ndaj Beogradit dhe serbeve si themeluesit e partise qe drejton

Enveri dhe Hitleri do të dekoronin Ramën dhe Xhafën e drogës!
  • 2016-08-20

Enveri dhe Hitleri do të dekoronin Ramën dhe Xhafën e drogës!

Nga Sali Berisha Pas deshtimit te plote te ndertonin nje sistem gjyqesor ne te cilin neo-bllokmeni Edvin Kristaq Rama, Old Mayer-i kerkonte te behej kryehetues, kryeprokuror dhe kryegjykates i Kanabistanit, ai me Xhafen e droges po ben gjithçka qe te perdori reformen e drejtesise per t'i vene kazm

No Pic available
  • 2016-08-17

Berisha: Ja çka bërë Ervin/Edvin/Elvis Rroshi, xhani i Ramës në Golem!

Sali Berisha shkruan në rrjetin social Facebook se "Qytetari dixhital" i ka denoncuar "Krimin e madh urbanistik e mjedisor te Ervin/Edvin/Elvis Rroshit, xhanit te Rames ne Golem!!". Më poshtë edhe mesazhi që Berisha pretendon se i ka ardhur dhe që e ka publikuar në faqen e tij. "Doktor ju per

Berisha: Larg kthetrat e zeza te Edvin Kristaq Rames nga Himara!
  • 2016-08-15

Berisha: Larg kthetrat e zeza te Edvin Kristaq Rames nga Himara!

Nga Sali Berisha Per 45 vjet me radhe Enveri dhe daje Koleka iu moren pronat dhe persektuan himariotet e keq se te gjithe pushtuesit e vendit. Perseri sot nip Koleka, qe fsheh origjinen e tij stergjyshore, lopçar dhe derrar medites ne familjen Bello te Mbreshtanit rreze Shpiragut, kerkon t'u mar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama