Rezultate te kerkimit per termin: +Edvin +Rames

Meta: total 659 / total_found 659 / time 0.001 / keyword[0] edvin / docs[0] 4836 / hits[0] 7945 / keyword[1] rames / docs[1] 9659 / hits[1] 15099 /
Degradimi i Edvinit, sështë mbrojtje për Fatmir e Agron Drogën
  • 2016-08-05

Degradimi i Edvinit, sështë mbrojtje për Fatmir e Agron Drogën

Nga Sali Berisha "Te dashur miq, me nje pamflete te shkruajtur me fjalor koprolalik, deshmi e degradimit te plote psiqik dhe te parikthyeshem te njeriut, Edvin Shullazi sulmon mua dhe merr ne mbrojtje trafikantin nderkombetar Agron Xhafa, vella i Fatmir Xhafes, te cilit Rama i ka fshehur kerkesen p

Berisha Shqiperia nje shpartalline Ne vend sundon krimi me njemije e nje fije me Ramen
  • 2016-08-01

Berisha Shqiperia nje shpartalline Ne vend sundon krimi me njemije e nje fije me Ramen

Transmetuar me 31072016 - 2218 Ish-kryeministri Sali Berisha e krahason Shqiperine me nje shpartallinebr br Sipas tij terroristet e euros futen diten per diell ne territorin me te mbrojtur dhe per llogari te Rames plackitin 21 mili

Berisha: Ilir Kerni iku prej kushërirës psikopate të Mirela Kumbaros!
  • 2016-07-31

Berisha: Ilir Kerni iku prej kushërirës psikopate të Mirela Kumbaros!

Ilir Kerni nuk ishte drejtori real i TKOB-it, por vetëm një drejtues fiktiv që nuk kishte asgjë në dorë, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha, në një status në Facebook. Largimi i tij, sipas Berishës, dëshmon urrejtjen që sipas tij, kryeministri Rama ka ndaj artistëve. Ai madje akuzoi

Berisha: Me konsensusin humbën Rama dhe disa të huaj të keqpërdorur
  • 2016-07-25

Berisha: Me konsensusin humbën Rama dhe disa të huaj të keqpërdorur

Ish-kryeministri në Kuvend: Me reformën në drejtësi, fitoi dinjiteti i çdo shqiptari dhe dinjiteti i vet Shqipërisë. Ish kryeministri, Sali Berisha, në fjalën e tij në foltoren e parlamentit në këtë seancë të fundit plenare e ka cilësuar konsensusin e arritur për Reformën n

Foto me Obamen Berisha Rama e Bilali u paraqiten si cift gay ne eventin ku ndodhej presidenti amerikan
  • 2016-07-04

Foto me Obamen Berisha Rama e Bilali u paraqiten si cift gay ne eventin ku ndodhej presidenti amerikan

Transmetuar me 03072016 - 2026 Ish-kryeministri Sali Berisha jep te tjera detaje ne lidhje me ceshtjen e fotos se kryeministrit Edi Rama te realizuar ne New Jersey me presidentin e Shteteve te Bashkuara te Amerikes Barack Obama ne tetor te vitit 2012br br

No Pic available
  • 2016-07-03

Edi Rama falsifikoi martesën gay me taksistin

Nga Sali Berisha Nderlikohet edhe me thelle implikimi i Rames ne skandalin Bilalgate! Te dashur miq, Edi Rama mohoi se shtetasi i huaj nr.2 ne deponimin e Bilal Shehut ne dosjen e FBI eshte pikerisht Edvin Kristaq Rama. Por burime shume te sigurta me konfirmojne se shtetasi nr.2 per te cilin eshte

Berisha: Kryeministri Rama rrezikon deri 7 vjet burgim për pastrim të parave
  • 2016-07-02

Berisha: Kryeministri Rama rrezikon deri 7 vjet burgim për pastrim të parave

Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha ka reaguar në "Facebook" në lidhje me lajmin nga mediat e huaja, se shtetasi Bilal Shehu kishte paguar 80 mijë dollarë që Rama të takonte Presidentin Obama në Nju Jork në vitin 2012. Kryeministri Rama dhe Bilal Shehu, i vene nen akuze ne SHBA Sipas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama