Rezultate te kerkimit per termin: +Edvin +Rames

Meta: total 659 / total_found 659 / time 0.001 / keyword[0] edvin / docs[0] 4836 / hits[0] 7945 / keyword[1] rames / docs[1] 9659 / hits[1] 15099 /
No Pic available
  • 2016-07-01

Berisha nuk përmbahet: Bashkëshorti i Ramës rrezikon 13 vjet burg!

Ish-kryeministri Sali Berisha për lajmin se Bilal Shehu, një 48-vjeçar shtetas amerikan u deklarua fajtor të mërkurën pasi ka dhënë me vetëdije donacione dhe kontribute të huaja për fushatën e presidentit amerikan. Ai ka pranuar kalimin e paligjshëm të një shume prej 80 mijë USD nga

No Pic available
  • 2016-06-30

Akuza e rëndë e Berishës: Ja bashkëshorti i Edi Ramës

Nga Sali Berisha Ne New York plas skandali trondites "Bilalgate"! "Burri" apo "bashkeshorti" i Edi Rames, taksisti Bilal Shehu rrezikon 13 vjet burg! Te dashur miq, agjensia Reuters dhe rrjete televizive amerikane informojne se ne SHBA ka plasur nje skandal i ri trondites, ne te cilin jane direkt

Berisha Opozita shpetoi reformen ne drejtesi Venecia i ktheu draftin Rames
  • 2016-06-23

Berisha Opozita shpetoi reformen ne drejtesi Venecia i ktheu draftin Rames

Transmetuar me 23062016 - 1316 Tirane 23 qershor 2016 NOAal-  Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar Qeverine dhe Kryeministrin Edi Rama per procesin e reformes ne drejtesi duke thene se ka dashur qe ta perjashtonte opoziten Duk

No Pic available
  • 2016-06-14

Berisha: Rama shiti Rroshin për të mbrojtur veten nga skandali i përgjimeve

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se Edi Rama shiti sot në mënyrë spektakolare Elvis Rroshin për të mbrojtur veten nga përgjimet e kundërshtarëve politikë. Duke bërë analogji me vizitën e sekretarit amerikan të Shtetit, John Kerry rreth tre muaj më parë, i cili përshëndeti mirat

Tifozi me dy gishta pas Rames Berisha Te lumte demokrat ja menderose intervisten
  • 2016-06-12

Tifozi me dy gishta pas Rames Berisha Te lumte demokrat ja menderose intervisten

Transmetuar me 12062016 - 1224 Ish-Kryeministri Sali Berisha nuk i kursen thumbat per rivalin e tij politik Edi Rama E ndersa diten e djeshme ne kuader te ndeshjes Shqiperi- Zvicer nje tifoz ka bere shenjen e dy gishtave gjate nje interviste qe jepte Kryemin

Çako ultimatum Ramës më kthe në detyrë ose do flas. Tani i bëhet presion Manjanit
  • 2016-06-10

Çako ultimatum Ramës më kthe në detyrë ose do flas. Tani i bëhet presion Manjanit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale informacione të tjera që sipas tij i ka nga qytetari dixhital, në lidhje me lëvizjet e ditëve të fundit për pajisjen e përgjimit dhe vendimi i prokurorisë për të hetuar ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri pas pezullimit ng

No Pic available
  • 2016-06-10

Berisha: Madam Lokomotiva e futi në kalendar me urdhër të Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha e cilëson të pashembullt në historinë 25 vjeçare të Parlamentit futjen në punimet trejavore të miratimit të reformës në drejtësi. Në një reagim në faqen e tij në Facebook, Berisha akuzon zonjën Leksaj, e cila drejtonte dje seancën parlamentare, për fu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama